Nays kart nedir ve nasıldır?

Durmazzali47

Decapat
Arkadaşlar bu kart nedir? Arkasında hangi şirket var? Avantajları nelerdir? 18 yaş altı kullanabiliyor mu?
Son olarak, kullananlar memnun mu?

Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Harcıyorsunuz belili bir miktar geri alıyorsun, kazı kazan vs, 1 senedir kullanıyorum memnunun 18 yaş altı bilgim yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-22-10-13-49-692_com.nextcx.nays.jpg
    Screenshot_2024-05-22-10-13-49-692_com.nextcx.nays.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 74
18 yaş altı kullanabiliyor fakat hesabını bir ebeveyninin hesabına bağlaman gerek. Nays İş Bankası'nın. Avantajı ise cashback konusunda daha cezbedici olması ve aylık ücret almaması. Kendim kullanıyorum ve gayet memnunum.

İş Bankasının bir uygulaması. Ister sanal ister fiziksel.kart olarak kullanabilirsin. Sanal kart hep tek seferlik ve 5 dakikalik cvc kodu veriyor bu yuzden sanal karti bir yere kaydedemez,otomatik odeme vs yapamazsin. Fiziksel kart alirsan karti bir yerlere kaydedip odeme yapabilirsin. (Ornegin amazona kaydedip sonraki alisverislerde direkt karti secip kod alip odemeni yaparsin tekrar kart bilgisi girmene gerek kalmaz.)

Ben baya memnunum market alisverislerinde, fast food restoranlarda ve internetten alisveriste cok isimize yariyor ailemle birlikte kullaniyoruz. Spotifyda da %50 geri iade yapiyor.

İş Bankasının bir uygulaması. Ister sanal ister fiziksel.kart olarak kullanabilirsin. Sanal kart hep tek seferlik ve 5 dakikalik cvc kodu veriyor bu yuzden sanal karti bir yere kaydedemez,otomatik odeme vs yapamazsin. Fiziksel kart alirsan karti bir yerlere kaydedip odeme yapabilirsin. (Ornegin amazona kaydedip sonraki alisverislerde direkt karti secip kod alip odemeni yaparsin tekrar kart bilgisi girmene gerek kalmaz.)

Ben baya memnunum market alisverislerinde, fast food restoranlarda ve internetten alisveriste cok isimize yariyor ailemle birlikte kullaniyoruz. Spotifyda da %50 geri iade yapiyor.
cashback lımıtı varmı ornegın burger kıng aylık kazanabıleceğin lımıt 50 tl mı yoksa sınırsızmı

Var, benimki bugün teslim edilecek.
kaç tl

Yeni konular

Geri
Yukarı