Nays kart nedir ve nasıldır?

Babamın İş Bankası hesabına bağlasam oluyor mu yoksa babama da bir Nays hesabı mı açmamız lazım?

Babanında Nays hesabı açması lazım.

Normalde beyaz alacaktım ama donanım arşivinde beyaz tercih edenlerin kartlarının gri olduğunu gördüm o yüzden siyah tercih ettim.

20240522_140332.jpg

Son düzenleme:
Mükemmel kart. 18 yaş altı veli izni ile kullanabiliyor. Arkasında İş Bankası var. İsterseniz babanıza Nays açıp kullanabilirsiniz. Siz kendi adınıza açarsanız para gönderme kısmı kapalı olacak açılması için İş Bankası müsterisi olmanız lazım. Yani babanız adına açarsanız para gönderme kısmı açık olacak. Kampanyaları çok iyi. Yakın zamanda herkese kartı açılacak. Ama sorun yok NFC veya QR ile ödeme yapabilirsiniz. Kesinlikle önerimdir bir sürü banka hesabım olmasına rağmen çoğu harcamamda Nays'ı kullanıyorum.

Mükemmel kart. 18 yaş altı veli izni ile kullanabiliyor. Arkasında İş Bankası var. İsterseniz babanıza Nays açıp kullanabilirsiniz. Siz kendi adınıza açarsanız para gönderme kısmı kapalı olacak açılması için İş Bankası müsterisi olmanız lazım. Yani babanız adına açarsanız para gönderme kısmı açık olacak. Kampanyaları çok iyi. Yakın zamanda herkese kartı açılacak. Ama sorun yok NFC veya QR ile ödeme yapabilirsiniz. Kesinlikle önerimdir bir sürü banka hesabım olmasına rağmen çoğu harcamamda Nays'ı kullanıyorum.
Mesajıma neden beğenmedim attın?

Çünkü yanlış bilgi veriyorsun. Sanal kart ile de bir yere kaydedip ödeme, üyelik yapılıyor.
Hayır yapılmıyor. Vodafone Paye kaydettiğimde cvc kodu 5 dakikada bir değiştiği için her seferinde silip tekrar eklemem ve işlem yapmam gerekiyor. Spotify aboneliği yaptım 1 haftadır ödeme alınamadı diyor içinde para olmasına ragmen cunku cvc kodu surekli değiştiğinden işlem tek seferlik oluyor. Bu yüzden fiziksel kart gerekiyor. Yanlış bilgi veren sizlersiniz.

Bende sadece YT premium var o yüzden onu baz alarak diyorum ki aboneliklerde otomatik ödeme oluyor.
Yıllardır YT premiumu Nays ile alıyorum hiç otomatik ödeme konusunda sıkıntı yaşamadım.
CVV Kodu 5 dakikada bir degismiyor mu? Kartini odeme yontemi olarak kaydederken o 5 dakikalik 3 haneli kodu giriyorsun ve kaydediyorsun odemeni yapiyosun 1 ay sonrayi birak 5 dakika sonra zaten o kod degisince kart da degismis oldugundan odeme gerceklestirilememesi gerekiyor ki oyle oluyor bende de ve diger arkadas, aile uyelerimde de. Seninkinde bug olmus olabilir mi ya da her ay yeniden girmedigine emin misin? Sabit CVV kodu varsa nerede ben goremedim fiziksel kart disinda.

Hayır yapılmıyor. Vodafone Paye kaydettiğimde cvc kodu 5 dakikada bir değiştiği için her seferinde silip tekrar eklemem ve işlem yapmam gerekiyor. Spotify aboneliği yaptım 1 haftadır ödeme alınamadı diyor içinde para olmasına ragmen cunku cvc kodu surekli değiştiğinden işlem tek seferlik oluyor. Bu yüzden fiziksel kart gerekiyor. Yanlış bilgi veren sizlersiniz.
Üyelik de yaptım, siteye kaydedip kayıtlı kartla alışveriş de yaptım. Sorun sizde.

@kurmayoffuture
Vodafone da sıkıntı var muhtemelen, Spotify'ı bilmiyorum.
Üyelik de yaptım, siteye kaydedip kayıtlı kartla alışveriş de yaptım. Sorun sizde.
Yaklaşık 7 kişiye sordum. Kimse kaydedip o 5 dakika içinde alışverişini yaptıktan ve 5 dakika dolup CVV değiştikten sonra kullanamıyor. Bir siz varsınız ilginç şekilde. 5 Dakikada bir CVV değişiyor mu değişmiyor mu sizde de diye sormuştum ama sanırım ya okunmamış ya umursanmamış. Emoji atmak yerine biraz yazılana değer vermeniz daha kıymetli olurdu. İyi geceler.

Geri
Yukarı