Ne Olacak Bu CS:GO'nun Hali?

Evet seçkin olamama rağmen dün 13-1 yendiğiniz takımın t geçince 13-9 sonra 16-14 yenilmelerimi Allah'tan bir Türk vardı hile açmışlar dedi görüş hilesi açtılar sanırım yenildilerya onlara yeter yedek oyun bakma zamanı gelmiş.

Oyunu seviyoruz, oynamayı da seviyoruz. Böyle bir çözüm yolu olamaz :D Onlar oynamasın ben niye oynamayayım böyle gider mi bu?
hocam lem supreme global elo sıkıntılı mükemmel oyuncularda var hesap satın alıp legit oynaanda. en iyisi trust factor kasın

Arkadaşlar merhabalar foruma sadece bu durum yüzünden kayıt oldum. Saçı başı yolacağım :) Oyunda supremeyim. Yaklaşık 1 haftadır sürekli olarak maç vs. giriyorum seri.

Girdiğim 10 maçtan 6'sında karşımıza sürekli hileler çıkıyor.

Konudan iyice bıkmış durumdayım. Bırakın hileleri, bunları satan firmaların 7/24 destek vermeleri ve gerçekten kurumsal olmaları ayrı bir ironik...

Bugün kanser olma seviyesine ulaştım ve artık pes ediyorum.

Ya tutup bir hile de ben açacağım ya da oyunu bırakacağım. Halbuki oyunu seviyorum. Valorant vs. alışamadım da.

Aylardır karşıma birkaç hile reklamı çıkıyor gayet adamlar VAC korumalı hile satıyorlar. Bugün konudan usandım ve Google'da CS:GO hile araması yaptım. Karşıma yeni çıkmış bir hilenin reklamı çıktı. OneShot Premium adında hilenin web tabanlı olduğu bilgisi var.

Arkadaşlar web tabanlı bir hile yapacak kadar kötü durumda mı bu CS:GO oyunu ben anlamadım. Adamlar resmen webden hile yapmışlar... 🤬

Gerçekten söyleyecek kelime bulamıyorum.

Ne yapmalıyım?
Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Ne olacak bu oyunun hali?

4 yıldır CS:GO oynuyorum seçkin durumumda var ve şu ana kadar rekabetçi maçlarda en fazla 4 hileci gelmiştir girdiğin arkadaş ortamında önemli eğer rütbe 1 olan birisiyle girersen yine hile gelir en az 10 seviye olmalı eğer CS:GO oynayamıyorsan ve sıkıldıysan Valorant geç derim gayet güzel bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı