Ne ürün satılabilir?

dwarekithx

Decapat
Daha fazla  
Bayağıdır dolap ve Gardrops üzerinden daha çok dolap ile satış yapıyorum toplam 800 civarı kazanmışımdır başlayalı da 1 ay oldu ama artık satacağım bir şey yok neredeyse, bir ürün alıp paso ondan gitmek istiyorum veya birden fazla da olabilir ne alabilirim ve bunları alacağım ithalatcılar nerededir? Yanılmıyorsam böyle yazılıyordu.

Sermayen varsa uygun fiyata ürünleri alıp biraz bakım onarım ile yeniden kar amaçlı satışa koyabilirsin.

Funko popları Amazon üzerinden uygun fiyata alıp dolap üzerinden satabilirsiniz.

En ucuzu 206 TL falan o da Harry Potter ama ürün elimde kalırsa sıkıntı olur bir de bu yurt dışından gelmiyor mu ben mi yanlış hatırlıyorum.

Sermayen varsa uygun fiyata ürünleri alıp biraz bakım onarım ile yeniden kar amaçlı satışa koyabilirsin.

Sorun ne alacağım işte onu bilmiyorum.

En ucuzu 206 TL falan o da Harry Potter ama ürün elimde kalırsa sıkıntı olur bir de bu yurt dışından gelmiyor mu ben mi yanlış hatırlıyorum.

Evet yurt dışından geliyor, Johnny Silverhand Funko Pop'u vardı en son gördüğüm bütün ücretler dahil 250'ye geliyordu dolap'da 450'den falan satanlar vardı, ben de birkaç kere bu şekilde Amazon üzerinden alıp satmıştım düzgün funko aldığınız sürece alıcıyı buluyorsunuz.

Evet yurt dışından geliyor, Johnny Silverhand funko Pop'u vardı en son gördüğüm bütün ücretler dahil 250'ye geliyordu Dolap'da 450'den falan satanlar vardı, ben de birkaç kere bu şekilde Amazon üzerinden alıp satmıştım düzgün funko aldığınız sürece alıcıyı buluyorsunuz.

Sizde mi funko pop sattınız bir de yurt dışı olduğu için daha pahalıya gelmiyor mu vergi yüzünden.

Geri
Yukarı