Neden taraflı haber yapanlar ceza almıyor?

Aga sana katılıyorum ancak şöyle de demem gerek: Twitch de bu durumda, çok fazla. Bence bu gelirse Twitch'in de el atması lazım. Sayabileceğim bir sürü yayıncı var ancak rencide olmalarını istemiyorum. Zaten takipçileri kim olduklarını biliyorlardır.
Ne alaka onu anlayamadım? Biz Technopat Sosyal platformundan bahsediyoruz.

@Sirain Siyasetçilerin Twitch'e girmesine neden bu kadar tepkilisin? Teknolojik çağa ayak uydurmalısın yoksa kaybedersin. Mesela Şampiyonlar Ligi maçları bile artık dijital bir platformda yayınlanacak. Geleceğe ayak uyduramayan insanlar kaybetmeye mahkumdur. Sürekli eski kafayla hareket edip kendini televizyona kilitlersen, gelişmeyi pek bekleme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz objektif, tarafsız habercilik ahlaki bir davranış nasıl hırsıza çalma diyemiyor yakalayacak şartlar oluşana kadar serbest dolaşmasına sebep oluyorsak bu durumda da aynı mekanikler olacaktır

@Sirain siyasetçilerin Twitch'e girmesine neden bu kadar tepkilisin? Teknolojik çağa ayak uydurmalısın yoksa kaybedersin. Mesela şampiyonlar ligi maçları bile artık dijital bir platformda yayınlanacak. Geleceğe ayak uyduramayan insanlar kaybetmeye mahkumdur. Sürekli eski kafayla hareket edip kendini televizyona kilitlersen, gelişmeyi pek bekleme.

Maalesef dostum, gelişmek laf yaparak değil iş yaparak olur. Yarın pişman olursan yakınacağın kişi sen olacaksın. Ayrıca televizyon izlemem ben, eski kafa dediğin de karşındaki yeni nesil.

Aga sana katılıyorum ancak şöyle de demem gerek: Twitch de bu durumda, çok fazla. Bence bu gelirse Twitch'in de el atması lazım. Sayabileceğim bir sürü yayıncı var ancak rencide olmalarını istemiyorum. Zaten takipçileri kim olduklarını biliyorlardır.
Twitch'te siyaset yapan 1 yayıncı, bazen siyaset yapan 1 yayıncı var onlar da doğruları söylüyor. Zoruna gidiyorsa bir dışarı çıkıp etrafa bak derim.

Twitch'te siyaset yapan 1 yayıncı, bazen siyaset yapan 1 yayıncı var onlar da doğruları söylüyor. Zoruna gidiyorsa bir dışarı çıkıp etrafa bak derim.

İnsanlar oraya kafa dağıtmaya geliyor siyaset yapmaya değil tarafcılık en büyük bölücüdür hele ki bir olmamız gereken zamanda bölünmemiz en yanlış hareket

İnsanlar oraya kafa dağıtmaya geliyor siyaset yapmaya değil tarafcılık en büyük bölücüdür hele ki bir olmamız gereken zamanda bölünmemiz en yanlış hareket
Kafa dağıtmaya gidiyorsan kafa dağıtmak için gittiğin yayıncının yayın bildirimden gidersin ki o yayıncılar da ayrıştırmak için değil gençleri birleştirmek için uğraşıyor.

Kafa dağıtmaya gidiyorsan kafa dağıtmak için gittiğin yayıncının yayın bildirimden gidersin ki o yayıncılar da ayrıştırmak için değil gençleri birleştirmek için uğraşıyor.

Twitch eğlence platformudur, siyaset değil. Siyaset yayını yapılacaksa YouTube'dan yapılabilir ya da gidip bu tarz konuları Twitter'da konuşabilirsin. Emin ol oradakilerin problemleri daha büyük.

Yeni konular

Geri
Yukarı