Need for Speed Most Wanted tam ekran nasıl yapılır?

Yamaner

Hectopat
İyi günler, Need for Speed Most Wanted oynuyorum ancak ekrana tam sığmıyor oyun, haritanın yarısı falan gözükmüyor tam 1440x900 destekli monitörüm var nasıl çözebilirim?

İyi günler, Need for Speed Most Wanted oynuyorum ancak ekrana tam sığmıyor oyun, haritanın yarısı falan gözükmüyor tam 1440x900 destekli monitörüm var nasıl çözebilirim?
Oyunda bu çözünürlük yok, bu çözünürlüğe sığdıramazsınız. Widescreen modunu kurmanız gerek.

Neye yarıyor bu hangi sürümü indireceğim aşağıda bir sürü var.
Oyununuz hangi sürümse o sürümü indirebilirsiniz. Bu video yardımıyla bakabilirsiniz :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neden bozsun? Kurulu olduğu yere atıyorsun o kadar. 1080p olmayan oyunları yüksek çözünürlükte çalıştırmaya yarıyor işte.

Attım da on numara da olmadı. 1440x900 yazıyorum dosyaya bu sefer de büyük gösteriyor ekranı küçültüyor.

Ayrıca bu oyun niye bende hafiften kasıyor 2 GB ekran kartı 8 GB RAM AMD Phenom X2 555 3.20 GHz işlemci var.

Son düzenleme:
Attım da on numara da olmadı. 1440x900 yazıyorum dosyaya bu sefer de büyük gösteriyor ekranı küçültüyor.

Ayrıca bu oyun niye bende hafiften kasıyor 2 GB ekran kartı 8 GB RAM AMD Phenom X2 555 3.20 GHz işlemci var.

V-Sync açmanız lazım GTA 5 gibi yüksek FPS'de kasma yapabilir.

Geri
Yukarı