Nefes darlığı yaşamak

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Merhaba. Bugün saat gece 4 gibi uyandığımda nefes darlığı ile karşılaştım. Genelde göğüs taraflarımda sıkışma ve ağrı hissetsem bile, kalp ritmimde dengesizlik olduğunu fark ettim. Durumum cidden acil midir?

Kalp ritmimi Samsun Galaxy S8 kalp ritmi ölçen sensörle test ettim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün saat gece 4 gibi uyandığımda nefes darlığı ile karşılaştım. Genelde göğüs taraflarımda sıkışma ve ağrı hissetsem bile, kalp ritmimde dengesizlik olduğunu fark ettim. Durumum cidden acil midir?

Doktora görünsen daha iyi olur.Burada ilaç veya çözüm üretmeyiz.

Ciddi bişey olsa o an ölürdün zaten, sürekli tekrar ediyorsa muhtemelen astımdır veya zor zamanlar geçiriyorsan psikolojiktir

Henüz gitmedim ancak babam doktora gittiğinde akciğerinin alt kısmının çalışmadığını söylediğini biliyorum. Benzer durum bende de olabilir.

Zaten evimiz küf tutan, aşırı rutubetli bir ev kış ayları.
Hocam konuyu ocak ayında açmışsın şimdi temmuz, demek ki hayatı sevmiyosun. Gençsen ciddi bişey olduğunu sanmıyorum genetik ihtimali düşük. Psikolojik diye düşünüyorum bu 2 günde kardiyoloji randevu bulursan git

Yeni konular

Geri
Yukarı