Neffex sanatçısından şarkı önerisi

DivineTitan

Centipat
Yer
Antalya
1.5 yıldır falan dinliyorumdur. Artık çoğu popüler şarkısını vb de dinledim. Çok bilinmedik, ama güzel olduğunu düşündüğünüz şarkısı var mı? Teşekkür ederim şimdiden iyi akşamlar dilerim. 💗

1.5 yıldır falan dinliyorumdur. Artık çoğu popüler şarkısını vb de dinledim. Çok bilinmedik, ama güzel olduğunu düşündüğünüz şarkısı var mı? Teşekkür ederim şimdiden iyi akşamlar dilerim. 💗
Rumors,Fight Back,Winners,Survive,Failure gibi parçalarına bakabilirsin.

Son zamanlarda hiç dinlememiştim ama geçenlerde çok ünlendiğini gördüm, şaşırdım. Çok eskiden bu şarkısını dinliyordum. Ama dinlemişsinizdir herhalde bu bile 80 mn izlenmiş.😅
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son zamanlarda hiç dinlememiştim ama geçenlerde çok ünlendiğini gördüm, şaşırdım. Çok eskiden bu şarkısını dinliyordum. Ama dinlemişsinizdir herhalde bu bile 80 mn izlenmiş.😅
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En az 200 dakika dinlemişimdir. 😄 iyi sosyaller dilerim. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. <3

Neffex dinlenir mi ya :D Git YT Music'e popüler şarkılar tuşuna tıkla. Bütün şarkıları çok dinlenenden az dinlenene sıralıyor. Orada yeni şarkılarını bulursun. Tavsiye etmesem de :D

Dediğiniz şey aşırı saçma bence. Benim zevkim böyle işte. Şimdilik başka sanatçı da dinlemek istemiyorum gibi.

Kesinlikle zevkinize laf atmıyorum. Kendisi Free looplar üzerine sürekli aynı nakarat ve verseleri döşeyen bir eleman. Orijinallikten tamamen uzak bir sanatçı. Oturdum en popüler albümünü dinledim, abi her nakarat aynı ya kafayı yersin. Anlattığı şeyler de aşırı corny ve sürekli kendini tekrar ediyor. Müzik kalitesi olarak yerlerde bir sanatçı ancak sadece sesi, tınısı hoşuna gider ve aylarca o adamı dinleyebilirsin yani. Dinleyene saygım sonsuz laf ettiğim kişi dinleyenleri değil, kendisi.

Geri
Yukarı