Nerelerde sosyalleşebilirim?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar dışarıda arkadaş edinmek ve onlarla zaman geçirmek istiyorum. Arkadaş edinmenin en iyi yolu da sanırım kurslara katılmak. Yaşadığım yer görünüyor tekrar demeyeceğim. Gitar kursuna gitmek istedim saatliği 700 liraydı ve 1 saat için çok fazla katılmadım. Futbol, basketbol ve voleybol ile pek aram yok. Başka neler yapabilirim? Veya nasıl sosyalleşebilirim?

Arkadaşlar dışarıda arkadaş edinmek ve onlarla zaman geçirmek istiyorum. Arkadaş edinmenin en iyi yolu da sanırım kurslara katılmak. Yaşadığım yer görünüyor tekrar demeyeceğim. Gitar kursuna gitmek istedim saatliği 700 liraydı ve 1 saat için çok fazla katılmadım. Futbol, basketbol ve voleybol ile pek aram yok. Başka neler yapabilirim? Veya nasıl sosyalleşebilirim?

Kafelere, dövüş kurslarına gidebilirsin. Gelişim çağındaysan spor salonuna gitme henüz. Ağırlık kaldırma.

Halı saha maçlarına katılabilirsin. Discord sunucularındaki konuşma odalarına girebilirsin. İlla para harcamana gerek yok yani.

Oturup yarım saat sohbet edeceğime, bir günümü alt tab attığım zamanları verimli değerlendirerek geçiriyorum. Mektup benim için bunu ifade ediyor.
Bilgisayardan kullanılıyor mu? 100 harf kullanma zorunluluğu gerçekten kötü. Uygulamayı indirdim karşımdakinin neyine göre yorum yapacağım bilmiyorum, burcuna yorum yapıyom 3 kelime, nasıl 100 harf olcak bilemedim.

Bilgisayardan kullanılıyor mu? 100 harf kullanma zorunluluğu gerçekten kötü. Uygulamayı indirdim karşımdakinin neyine göre yorum yapacağım bilmiyorum, burcuna yorum yapıyom 3 kelime, nasıl 100 harf olcak bilemedim.
100 harf zorunluluğu nerede var anlamadım. Mesaj yazacağınız kişiye kendinizi tanıtmayı deneyin. Yoksa basit kısa bir selam mesajına kimse dönmez o platformda.

Evet, bilgisayardan da kullanılabiliyor. Web üzerinden kullanabilirsiniz. Taslaklarınız da cihazlar arasında senkronize.

Geri
Yukarı