Netflix'in mail attığı saatte hesapta değildim

Yedinci Mühür

Decapat
2 Gün önce Netflix satın aldım. Dün mail gelmiş şu saatte giriş yapıldı diye fakat ben o vakitte giriş yapmadım. Şifrem ise yaklaşık 30 haneli ve zor + sadece mobil ve akıllı TV ile giriş yaptım. PC üzerinden girmedim. Bu mail doğru mudur? Yoksa bug falan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oltalama taktiği olabilir, link verdiyse linke tıklamayın, asıl göndericiye bakın.

Yok, gelen mesaj Netflix'ten. Dediğim gibi şifre 30 haneliydi ve sadece mobil, akıllı tv ile giriş yaptım. Giriş yapan il benimkiyle aynı. Umarım bug'dır.
İsterseniz Netflix ile iletişime geçin. İçiniz rahat olur.

Geçtim fakat ip cihaz gibi şeyleri bilemiyorlar. Form verelim ve emniyete gittiğiniz vakit tüm bilgiler verilir dedi ama bunun için uğraşılır mı bilmiyorum.
O zaman şifreyi değiştirmek içinizi rahatlatır. Mevcut şifreye küçük- büyük harf ekleyebilirsiniz.

Ara sıra bana da oluyor şifreyi kırmak çok zor özel hatfler içeriyor İzmir'de yaşıyorum ama Antalya'dan girmiş gözüküyor bir sıkıntı olmaz ama bence şifreni değiştirmende fayda var.

Hesabınızı hiç birisi ile paylaştınız mı? Veya siz orada değilken başkası Televizyondan veya Telefondan girmiş olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı