Netgsm mobil hat nasıldır?

Bütçe
150-200 TL

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Turkcell taahhüdüm 1 ay sonra bitecek. Şu anda Turkcell'de 10 GB internet + 1000 DK + 500 SMS paketini 120 TL'ye kullanıyorum. Aynı ve benzer tarifeler internet sitesinde minimum 350 TL'den başlıyor ve daha da gidiyor. Netgsm ile arasında 3 kat fark var neredeyse fiyat olarak. Ama bu firmanın nasıl olduğunu hiç bilmiyorum, bundan 5-6 ay önce duymuştum ismini. Eğer aklıma yatarsa Netgsm'e geçiş yapmak istiyorum. Önerir misiniz firmayı, geçiş yaparken ve sonrasında bir sıkıntı yaşar mıyım?

Hala bazı bankalardan SMS gelmiyor, genelde 2. hat olarak öneriliyor. Tek hat kullanıyorsanız başınızı ağrıtabilir, önermem. Ayrıca iPhone'larda internet paylaşılamama ve VoLTE, VoWiFi gibi servislerin çalışmadığını hatırlıyorum ancak yine de araştırın.​

Son düzenleme:
Bazı bankaların SMS'leriyle alakalı problem olduğu söyleniyordu, geçmek için biraz erken gibi.

Sitesinde böyle yazıyor;
Garanti BBVA, Ziraat Bankası, Halkbank, Denizbank, Şekerbank ve Emlak Katılım Bankası entegrasyonlarını yaptıkları için bu bankaların internet bankacılığını kullananlar Netgsm hatlarına onay-şifre SMS'lerini alabilirler.

Daha yeni faaliyet göstermeye başlayan bir firma. Bazı bankalar dışında SMS sorunu var SMS gönderemiyor bankalar. Bankayla vs işiniz yoksa geçebilirsiniz. Bende 2. hat olarak almayı düşünüyorum.

Ben kullanıyorum VoLTE desteği olmadığı için aramalar biraz gıcırtı oluyor ama çok uzun süre telefon görüşmeleri yapmiyorsan sorun değil. Hangi bankaları kullaniyorsun?

Ben kullanıyorum VoLTE desteği olmadığı için aramalar biraz gıcırtı oluyor ama çok uzun süre telefon görüşmeleri yapmiyorsan sorun değil. Hangi bankaları kullaniyorsun?

Yapıkredi, Ziraat, Denizbank, QNB (Enpara), İş Bankası. Ama bunların arasından sadece Enpara ve İş Bankası'nı çok sık kullanıyorum, diğerlerine neredeyse girmiyorum bile.

Hala bazı bankalardan SMS gelmiyor, genelde 2. hat olarak öneriliyor. Tek hat kullanıyorsanız başınızı ağrıtabilir, önermem. Ayrıca iPhone'larda internet paylaşılamama ve VoLTE, VoWiFi gibi servislerin çalışmadığını hatırlıyorum ancak yine de araştırın.​
Daha yeni faaliyet göstermeye başlayan bir firma. Bazı bankalar dışında SMS sorunu var SMS gönderemiyor bankalar. Bankayla vs işiniz yoksa geçebilirsiniz. Bende 2. hat olarak almayı düşünüyorum.
Bazı bankaların SMS'leriyle alakalı problem olduğu söyleniyordu, geçmek için biraz erken gibi.

Sitesinde böyle yazıyor;
Garanti BBVA, Ziraat Bankası, Halkbank, Denizbank, Şekerbank ve Emlak Katılım Bankası entegrasyonlarını yaptıkları için bu bankaların internet bankacılığını kullananlar Netgsm hatlarına onay-şifre SMS'lerini alabilirler.

Bu sorunu daha önce de görmüştüm, o yüzden arada kaldım geçip geçmemekle.

Yapıkredi, Ziraat, Denizbank, QNB (Enpara), İş Bankası. Ama bunların arasından sadece Enpara ve İş Bankası'nı çok sık kullanıyorum, diğerlerine neredeyse girmiyorum bile.
Hocam bence siz bekleyin. Ben Vakıfbank,Akbank ve papara kullanıyorum sorun olmadı ama sizdeki banka sayısı çok illaki sorun olacak olanlar çıkar. DH forumda Netgsm Ana konunun son 10 sayfasını okuyun derim fikir oluşturur. Bende bayramda çekimi test ettikten sonra deneyimlerimi makale olarak girmeyi düşünüyorum forumda çok fazla merak ve Bilgi eksiği var.

Yeni konular

Geri
Yukarı