Netspeed internet deneyimim

estooryan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1 ay önce Netspeed kullanmaya başladım. Gayet memnumum. Netspeed kullanmadan önce TurkNet kullanıyordum fakat aşırı derecede ping sorunu yaşamaya başlamıştım ama maalesef hiçbir destek alamadım TurkNet tarafından. Ve Netspeed kullanmaya başladım. Artık ping sorunu yaşamıyorum ve internetimde de kesilmeler olmuyor.

Teşekkürler şu an için bir sorun ile karşılaşmadım.

Ayrıca 6 ay geçerli indirim kodu isterseniz mesaj atabilirsiniz abone olurken bu kodla abone olmanız gerekli.

Son düzenleme:
Teşekkürler şu an için bir sorun ile karşılaşmadım.

Ayrıca 6 ay geçerli indirim kodu isterseniz mesaj atabilirsiniz abone olurken bu kodla abone olmanız gerekli.
Memnunmusunuz hocam?

Aslında daha çok ısınma sebebim müşteri hizmetleri var herhangi bir sorunda telefon ile birisiyle muhatap olabiliyorsunuz.

Hız testi sonuçları.

Dosya Ekleri

• 111.png
    111.png
    169,9 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında daha çok ısınma sebebim müşteri hizmetleri var herhangi bir sorunda telefon ile birisiyle muhatap olabiliyorsunuz.

Hız testi sonuçları.
Evet en güzel yanı o. Türknette kayıt aç vs beni alakasız saatlerde aramaları işteyken. Burada direk irtibat kurabiliyorsunuz.

Ben de 82 Hız alıyorum fakat hızımı sabitlettirdim 75 e stabil olması için Online oyun oynuyorum en ufak bir dalgalanma vs de düşüyor oyundan.

Yeni konular

Geri
Yukarı