Nexus 5 5.1 ROOT sonrası xposed kurulmuyor

berat öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Nexus 5'i rootladım ancak 5.1 saf android sürümü için çıkmamış sanırsam xposed. Xda'dan yeni sürümünü bulup indirdim. Recovery moddan flash atmamı istedi ancak onun öncesinde Xposed installerı yüklememi istemiştim onuda yükledim ancak uyumlu değil diyor flashlarken , nedeni ne acaba henüz çıkmadı mı? Bir yerde yanlış mı yapıyorum yoksa? Teşekkürler şimdiden..

Alpha sürümünü yüklemen lazım Xposed'in. Normal sürüm Android 5 ile uyumlu değil.
Zaten alpha sürümünü yükledim Xda'dan aldım dosyayı da ancak Samsung stok romlarla uyumlu galiba öyle bir hata veriyordu. Bildiğiniz bir yer varsa nexus 5 5.1 stok romla uyumlu zip söyleyebilir misiniz?

Bende G2'imde saf Android 5.1 kullanıyorum. Sadece APK yüklemekle olmuyor. Öncelikle bir zip dosyası var onu flashlaman gerek TWRP'den. Daha sonrada APK'yı yüklüyorsun. Konunun aşağısında gerekli dosyalar verilmiş. [OFFICIAL] Xposed for Lollipop - XDA Forums

Videomada bakabilirsin :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende G2'imde saf Android 5.1 kullanıyorum. Sadece APK yüklemekle olmuyor. Öncelikle bir zip dosyası var onu flashlaman gerek TWRP'den. Daha sonrada APK'yı yüklüyorsun. Konunun aşağısında gerekli dosyalar verilmiş. [OFFICIAL] Xposed for Lollipop - XDA Forums

Videomada bakabilirsin :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben dediğim gibi flashladım zaten ancak flashlarken bile hata verdi. Recovery moddan yani. Sonra apksını yükledim yine olmadı ancak eve gidince deniyeceğim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı