Epic Games NFS Unbound Epic Games'te 168 TL

Bu oyuna verilmez NFS hayranı olarak saatlerimi harcamış biri olarak net söylüyorum oyunu oynadım yarısını bitirmişimdir.
Evet ama en azından hiç nfs oyunu almadım bu ilk olacak.
-Bu arada ben telefondan Epic games'in sitesine girip kendi hesabımı açıp satın alabilir miyim?

Evet ama en azından hiç NFS oyunu almadım bu ilk olacak.
-Bu arada ben telefondan Epic Games'in sitesine girip kendi hesabımı açıp satın alabilir miyim?

Alınabilir sanırsam denemedim ama sıkıntı olmaz ilk defa oynayacaksanız heat alın ne bileyim NFS 2015 NFS Payback bence Denuvo'lu bir saçma oyuna başlamayın yine de siz bilirsiniz NFS 2015 çok sevmiştim ben onun haricinde Payback farklı bir havası vardı.

Alınabilir sanırsam denemedim ama sıkıntı olmaz ilk defa oynayacaksanız heat alın ne bileyim NFS 2015 NFS Payback bence Denuvo'lu bir saçma oyuna başlamayın yine de siz bilirsiniz NFS 2015 çok sevmiştim ben onun haricinde Payback farklı bir havası vardı.
Hepsini oynadım da nasıl oynadığımı söylemiyim. :D
Denuvo nedir bu arada bu korsana engel olmak için birşey vardi o mu?

Hepsini oynadım da nasıl oynadığımı söyle miyim? :D
Denuvo nedir bu arada bu korsana engel olmak için bir şey vardi o mu?

Evet hocam sisteme gereksiz yük bindiren bunun yanı sıra oyun zevkinizi baltayan bir şey yakın zamanda en büyük örneği Hogwarts oldu oyun dünyasını yakip ediyorsanız fark edersiniz çok konu açıldı çok video paylaşıldı YouTube'da hatta crack versiyonunda Denuvo'yu silmişlerdi öyle mevzularda vardı sanırsam bence bu tarz oyunları almayın Denuvo'lu zaman içerisinde kaldırıyorlar zaten Sony mesela Denuvo kullanmıyor adamların yeni oyunu çıktı kaymak gibi akıyor :D

Evet hocam sisteme gereksiz yük bindiren bunun yanı sıra oyun zevkinizi baltayan bir şey yakın zamanda en büyük örneği Hogwarts oldu oyun dünyasını yakip ediyorsanız fark edersiniz çok konu açıldı çok video paylaşıldı YouTube'da hatta crack versiyonunda Denuvo'yu silmişlerdi öyle mevzularda vardı sanırsam bence bu tarz oyunları almayın Denuvo'lu zaman içerisinde kaldırıyorlar zaten Sony mesela Denuvo kullanmıyor adamların yeni oyunu çıktı kaymak gibi akıyor :D
Haklısınız tabiki ama Unbound kırılmadı. Alma sebebim hem bu hem de yeni nesil oyun olması hem de online girebilmek.

Satın aldım. Alan herkese hayırlı olsun. İnşallah eğlenerek oynarız. Bir gün unutmazsam oyunla ilgili deneyimlerimi yazarım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı