Nike Blazer vs Air Jordan 1 Mid

Blazer hiç rahat değil.

Air Jordan 1 mid tasarım olarak da rahatlık olarak da daha iyi blazer tam bir fiyasko kekoların giydiği iğrenç bir ayakkabı bence.

Blazer uzun kullanımda çok ağrı yapar mı bende şu an Air Max 270 var geçince aşırı fark hisseder miyim kullanımda?

Hocam Jordan 1'in çok sevdiğim renkleri var ama bulamıyorum maalesef ya çok pahalılar ya da stokta yok. Siyah olan yeni gelmiş Nike sitesine stoku bir onu bulabildim.

Blazer uzun kullanımda çok ağrı yapar mı bende şu an Air Max 270 var geçince aşırı fark hisseder miyim kullanımda?

Hocam Jordan 1'in çok sevdiğim renkleri var ama bulamıyorum maalesef ya çok pahalılar ya da stokta yok. Siyah olan yeni gelmiş Nike sitesine stoku bir onu bulabildim.
Hocam 270 demişken nasıl buluyorsunuz 270i? Baktığım bir ayakkabı. İyi kötü yanları neler?

Hocam kombinlerin altına gitsin diyorsanız AF1 veya blazer bakacaksınız. Ya da diğer markaların snekaerları. Fakat en çok yakışan yine AF1 ve blazer oluyor.

Jordan da kombinde güzel durur diye düşünmüştüm ama gitmez mi siyah rengi?

Hocam 270 demişken nasıl buluyorsunuz 270i? Baktığım bir ayakkabı. İyi kötü yanları neler?

Ben beyaz rengini aldım. Aşırı kirleniyor alacaksanız siyah alın kesinlikle. Onun dışında çok güzel bir ayakkabı. Görüntüsü, rahatlığı çok güzel. Giyip çıkarması da aşırı basit. Giydiğim en rahat ayakkabı.

Her şeye gitmez hocam. AF1 boxera bile gidiyor neredeyse.

Anladım hocam o zaman blazer ya da AF1 bakacağım. Af 1'in beyaz, logosu siyah modeli sizce nasıl? Modeli 1 07 diye geçiyor sanırım.

Son düzenleme:
Ben beyaz rengini aldım. Aşırı kirleniyor alacaksanız siyah alın kesinlikle. Onun dışında çok güzel bir ayakkabı. Görüntüsü, rahatlığı çok güzel. Giyip çıkarması da aşırı basit. Giydiğim en rahat ayakkabı.

Anladım hocam o zaman blazer ya da AF1 bakacağım. Af 1'in beyaz logosu siyah modeli sizce nasıl? Modeli 1 07 diye geçiyor sanırım.
Renk tercihi size bağlı hocam. Siyah ayakkabı beyaz logo güzel girmiyor gözüme. Af1 tamamen beyaz olucak ya da Nike logosu renkli veya desenli olucak. Tabi bu benim fikrim. Siz isterseniz her renkte alabilirsiniz.

Renk tercihi size bağlı hocam. Siyah ayakkabı beyaz logo güzel girmiyor gözüme. AF1 tamamen beyaz olacak ya da Nike logosu renkli veya desenli olacak. Tabii bu benim fikrim. Siz isterseniz her renkte alabilirsiniz.

Siyah ayakkabı, beyaz logo değil zaten. Ayakkabı beyaz, logo siyah. Anlatım bozukluğu yapmışım yanlış anlaşılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı