Nike Air Force vs Blazer Mid ayakkabı

Slmbneymen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İ7 11800H
RTX 3060 6GB
16GB RAM
512GB M2 SSD
Meslek
Öğrenci
Fiyatı kesinlikle önemsiz. Hangisini alsam daha iyi olur? Yağmur geçirmesin diye AF1 diye düşündüm ama Blazer de çok güzel duruyor. 1 tane alma hakkım var. Yurt dışından gelecek. Sizce hangisi seçmeliyim?
Not: AF1 için full beyaz ve logosu siyah ve mavi olan model: Nike Air Force 1 07 | ERKEK | CW2288-111 | Sneaks Up
Blazer için de linkteki modeller: Nike Blazer Mid '77 Vntg | ERKEK | BQ6806-122 | Sneaks Up

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı kesinlikle önemsiz. Hangisini alsam daha iyi olur? Yağmur geçirmesin diye AF1 diye düşündüm ama blazer de çok güzel duruyor. 1 tane alma hakkım var. Yurt dışından gelecek. Sizce hangisi seçmeliyim?
Not: AF1 için Full beyaz ve logosu siyah ve mavi olan model: Nike Air Force 1 07 | ERKEK | CW2288-111 | Sneaks Up
Blazer için de linkteki modeller: Nike Blazer Mid '77 Vntg | ERKEK | BQ6806-122 | Sneaks Up

Net Air Force blazer gerçekten kötü görünüyor dışarıdan hem airforce u istersen spora istersen düğüne istersen dışarıda giy öyle bir ayakkabı 😀

Net Air Force blazer gerçekten kötü görünüyor dışarıdan hem airforce u istersen spora istersen düğüne istersen dışarıda giy öyle bir ayakkabı 😀

Bence blazer al. AF1 artık çok basitleşti, herkesin ayağında çakması, orijinali dolu.

Başka ayakkabı öneriniz var mı acaba Türk lirası olarak 4000 lira civarı 45 numara genelde okul ve dışarıya giyeceğim yağmurda bu toz ve yıkımlardan dolayı ( hataydayım ) çamur olacak her yer ama tercihen beyaz istiyorum teşekkürler.

Af1 aldım çok teşekkürler.

Geri
Yukarı