Nike giyilen ayakkabıyı iade alır mi?

Nike Türkiye için konuşuyorum. Ayakkabıya zarar vermedikçe dışarıda giyilmiş olsa da sorun değil, iade alıyorlar.

Merhaba arkadaşlar normalde 43 giyiyorum ama Nike'da genelde 44 oluyor. Eger buyuk gelirse iade edebilir miyim? Giyilmesi problem cikarir mi?

Ayakkabıyla dışarıda giyilip gezilmediyse iadesi olur. Ürünün üzerindeki etiketler vs mevcutsa bir de.
Ayrıntı için:

O kadarda değil abartma.
Bayadır almıyordum bunu bilen pek adam yoktu. 20'den fazla ayakkabı aldım iade ettim 1 ay giyip. Şimdi kontrol ettim çoğu insan böyle yapınca düzeltmişler.

Ürünler giyilmemiş ve yıkanmamış ise 30 gün sonra bile iade etmene yardımcı olabiliriz. Daha fazla bilgi için lütfen iade talimatlarımıza göz at ve lütfen 30 gün sonra iadeleri reddetme hakkımızı saklı tuttuğumuzu unutma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanal sahibi 2 gün önce videoya yorum atmış. Nike’ın bu politikayı, muhtemelen ülkemizdeki ekonomik sebepler yüzünden, değiştirdiğini ve artık bedava ayakkabı methodunu kullanarak sipariş veremeyeceğinizi belirtmek isterim. Hepimize geçmiş olsun.

İki gün öncesine kadar böyleydi ABARTILAN bir durum yok anlayacağın ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı