Nikotinsiz elektronik sigara önerisi

Teşekkürler hocam zaten internetten bakmaktayım aroma olarak buz veya yaz meyvesi alacagım ve nargile yerine kullanacagım zaten e-sigarayı

Bildiğin Antalya satış grubu var mıdır nereden ulaşabilirim?

SMOK IPX 80 Pod Mod Kit 80W 3000mAh bu site hakkında bilginiz var mı ucuz olması biraz garip geldi.

Mümkünse Telegram grupları veya elektronik sigara dükkanlarından alın bu sitelerin fazla bir güvencesi yok.

Sizce paraya kıyıp SMOK IPX 80 Pod Mod Kit 80W 3000mAh orijinal sitesinden almalı mıyım?
Attığınız site resmi bir site değil. Ülkemizde yasal olarak satışı yasak, bu tarz sitelerden daha önce alışveriş yapmadım ama şöyle bir gerçek var adam ürünü göndermese hukuki yoldan paranızı alamayacaksınız 1250TL yi riske atmak hiç mantıklı değil, tavsiyem ürünü görüp almanız.
2 Ay önce 1450TL ye yanında 2 adet likit hediyesiyle birlikte Ankara da bir dükkandan aldım.

Attığınız site resmi bir site değil. Ülkemizde yasal olarak satışı yasak, bu tarz sitelerden daha önce alışveriş yapmadım ama şöyle bir gerçek var adam ürünü göndermese hukuki yoldan paranızı alamayacaksınız 1250TL'yi riske atmak hiç mantıklı değil, tavsiyem ürünü görüp almanız.
2 ay önce 1450TL'ye yanında 2 adet likit hediyesiyle birlikte Ankara da bir dükkandan aldım.

Coili değiştirirken kaç adet koyuyoruz?

Coili değiştirirken kaç adet koyuyoruz?
rpm-2-coil.jpg
1 Adet koyuyoruz bunlar hazır olarak satılıyor internet 5 adet 350-400 bandında geziyor, piyasada tanesini 100-200 arasında geziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı