Elektronik sigara kullanımı ve likit önerisi

furkansen130

Femtopat
Daha fazla  
Kuzenimden Vaporesso swag 80W elektronik sigarayı aldım, coil değiştirme vs gibi şeylerini hallettim fakat yeni denediğim için çok fazla bir bilgim yok elektronik sigara hakkında. Öncelikle vp/pg oranı nedir ya da benim yukarıda söylediğim cihaz için hangi oranda likit almalıyım? Cihazım için GT mesh coil aldım taktım fakat ürün için likit seçiminde salt likit uyumlu değilmiş, normal likit seçerken de bulls marka şu Special Likit Bull's - EsigaraLikiti bu likitten bir de yine aynı marka Tropicana ve Oreo aromalı likit aldım, fakat bir tek oreo aroması iyiydi diğer ikisi boş su dumanı çekiyor gibi hissettiriyordu. Kokuları güzel ama normal sigarayı kesecek kadar hiçbir etkisi olmadı acaba aldığım likitin kalitesizliğinden mi yoksa cihazdan mı kaynaklanıyor, arkadaşımda smoke marka küçük kalem boyutunda cihaz vardı onun cihaza salt likit uyumluydu exotic ice aromalı bir likit tüketmiştim, aşırı derece iyiydi. Vozol hissiyatı veriyordu açıkçası fakat benim cihazımda değil Vozol doğru düzgün aroma bile algılayamadım. Sizden ricam, önerebileceğiniz detaylar var ise şunu böyle yap şu marka likit al veya şu aroma likit al diyebileceğiniz(not: oreo aromalı çikolata bisküvi aromalı likitler daha çok hoşuma gitti diyebilirim) var ise veya coille ilgili olur herhangi bir öneri varsa açığım. Şimdiden teşekkürler.

80/20 DL içim için idealdir. Bulls zaten iyi bir marka değil boşuna para harcamışsın. Normal sigarayı bırakmak için genellikle MTL kullanılır senin cihazın DL yüksek nic kullanman lazım bırakmak istiyor isen yavaş yavaş indirmen lazım nici. Arkadaşının cihaz mtl sigara içim gibi. Coilin OHM ne kadar düşer ise vurum o kadar azalır buhar performansı artar.

hocam nası bi likit almam gerek 6mg nikotinli almıştım bullstan. hangi marka veya siteden almam gerektiği ile ilgili bilgin var mıdır acaba? @ard50500
Ben alırsam hazır olarak JVAPER dan alıyorum pahalı gelir ise vega dan da alabilirsin.
Genellikle evde yapıyorum ben likitleri hem aromaları bunların kat ve kat üstünde oluyor hemde çok daha ucuz oluyor.
Günde 1 paket içiyor isen 6 az 9 a çıkabilirsin. Ama DL içtiğin için 9 da bi tık fazla gelebilir deneme yanılma yapmak lazım.

hocam discord gibi bir sesli uygulama kullanıyor musunuz acaba evde yapım için sesli anlatma şansınız var mı acaba? verdiğin bilgiler için de çok teşekkür ederim kral @ard50500

hocam discord gibi bir sesli uygulama kullanıyor musunuz acaba evde yapım için sesli anlatma şansınız var mı acaba? verdiğin bilgiler için de çok teşekkür ederim kral @ard50500
Kullanıyorum : ardaaadd
Ama gün içinde hiç aktif olamam fazla maalesef bu aralar meşgulum dersler ile.
Rehber mevcut.

Geri
Yukarı