Nisan 2015 3500TL Sistem Toplama

Metehan Kapı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ülkemizin şartlarına göre orta-üst
Adsız.png
seviye 3500TL'lik bir sistem yaptım tavsiyelerinizi bekliyorum... (HDD var elimde sonradan takacağım onu.. Ayrıca güç gereksinimi hesapladım 500w)

Üst seviye diyorsun ama 3500 tl üst seviye nasıl olacak?

Al dostum bence 5-10 saniye sabrın varsa ssd al biraz bütçe bıraktım ama sen bilirsin.
ScreenShot_20160419194429.png

Üst seviye diyorsun ama 3500 tl üst seviye nasıl olacak?

Al dostum bence 5-10 saniye sabrın varsa ssd al biraz bütçe bıraktım ama sen bilirsin.Eki Görüntüle 155728

Gayette olur sizde yani. Doğuştan zengin mi doğdunuz? Konuyu açan arkadaş şaka yapıyor heralde 500W hesapladım diyerek.

sfafag.jpg

@Erdinç31 Üst seviye anlayışın ne bilmiyorum ama 3500 TL bilgisayar için azımsanacak bir rakam değil.

Güç hesabını yanlış okumuşum kusura bakmayın. Ayrıca 1080p için 970 mi 390 mı alayım? Son olarak pencereli kasa önerirseniz sevinirim.

dark n10 pencereli kasa ve tam bir f/p ürünü. Bugün sipariş ettim 3-4 güne konu açıp incelemesini yapacağım.R9 390 aldım bahsetmişken. :)

ssd ve rami kesinlikle teknobiyotikten al. Vatanda ve sinerjide 150 lira civarında olan ram 116 lira hatta daha azdı. Aynı şekilde SSD'de çok ucuzdu. Ayrıyetten tam bir sistem toplarsan 200 liralık Kingston Kulaklık hediye ediyorlar..

Gayette olur sizde yani. Doğuştan zengin mi doğdunuz? Konuyu açan arkadaş şaka yapıyor heralde 500W hesapladım diyerek.

Eki Görüntüle 155736
Hocam sizin topladığınız sistem deprem bölgesine gecekondu yapmak gibi birşey anakarta ve işlemciye gereken değeri verin yoksa ne performans alırsınız nede kalite.

(Not:Galaxy GTX 970 seçmemin nedeni çekirdek hızı en yükseklerinden biri olması ve tam bir F/P ürünü olsada The Division oyununun ek olarak gelmesi ana sebeplerimden.AMD taraftarı olsamda çoğu oyun Nvidia optimizasyonlu olduğu için neredeyse r9 390 kartına yakın fps alabiliyorsunuz.)

Dosya Ekleri

• 2016_04_19_21.07.28.png
    2016_04_19_21.07.28.png
    52,5 KB · Görüntüleme: 117
Hocam sizin topladığınız sistem deprem bölgesine gecekondu yapmak gibi birşey anakarta ve işlemciye gereken değeri verin yoksa ne performans alırsınız nede kalite.

(Not:Galaxy GTX 970 seçmemin nedeni çekirdek hızı en yükseklerinden biri olması ve tam bir F/P ürünü olsada The Division oyununun ek olarak gelmesi ana sebeplerimden.AMD taraftarı olsamda çoğu oyun Nvidia optimizasyonlu olduğu için neredeyse r9 390 kartına yakın fps alabiliyorsunuz.)

Niyeymiş? i5 6600 çok güçlü bir işlemci.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı