Nitro 5 AN515-58-51u3 için 8 GB RAM önerisi

ProfTech

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Bu laptop için ideal tek 8 GB RAM takmayı düşünüyorum. Önerileriniz var mı bir de garanti dışı kalır mı takarsam? Servisine göndermek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti dışı kalmıyor. İncele paylaştım. İncelemedeki gibi 8 GB 1RX16 RAM takıp kullanabilirsiniz. Herhangi bir marka model önemli değil. CL değeri eşit olsa yeterli. Bir de çakma almayın.

Garanti dışı kalmıyor. İncele paylaştım. İncelemedeki gibi 8 GB 1RX16 RAM takıp kullanabilirsiniz. Herhangi bir marka model önemli değil. CL değeri eşit olsa yeterli. Bir de çakma almayın.
Nitro 5 AN515-58-51u3 oyun oynarken kulaklık takınca sesi hoparlörden veriyor Rica etsem bu konuyu inceler misin oyundayken kulaklık taktığımda sesi hoparlörden vermeye devam ediyor. Bu arada baya bir yatırım yapmışsınız laptopa değdi mi?

Nitro 5 AN515-58-51u3 oyun oynarken kulaklık takınca sesi hoparlörden veriyor Rica etsem bu konuyu inceler misin oyundayken kulaklık taktığımda sesi hoparlörden vermeye devam ediyor. Bu arada bayağı bir yatırım yapmışsınız laptopa değdi mi?

Sorun belli. Bazı oyunlarda oyundayken kulaklık taktığınızda oyun içi ses ayarlarından ses çıkış aygıtı seçmeniz gerekiyor. Böyle bir ayar yoksa Windows ses ayarlarından çıkış aygıtını kulaklık olarak seçmek gerekli. Bunlar çözüm olmazsa oyun başlatılmadan önce kulaklık takılmalı. Laptopa yatırım yaptım. Sürekli seyahat halinde olduğum için oyunlarımı ve filmlerimi bu laptopada kopyalıyorum. Hem SSD hem de RAM yükseltmesi yaptım bu sebeple.

@atar1993 Aynen dediğin gibi yapıyorum. Sizin boyle bir sorununuz yok galiba iade etmeye karar verdim bu laptopu.

Böyle bir sorun yaşamıyorum. USB girişli kulaklıklar kullanıyorum. 3.5 mm jack girişi kullanıyorsanız bu tip sorunlar yaşanıyorda olabilir. Daha önceden jack girişinden kullanan arkadaşlarımda böyle sorunları görmüştüm.

Böyle bir sorun yaşamıyorum. USB girişli kulaklıklar kullanıyorum. 3.5 mm jack girişi kullanıyorsanız bu tip sorunlar yaşanıyorda olabilir. Daha önceden jack girişinden kullanan arkadaşlarımda böyle sorunları görmüştüm.
Sanırım donanımsal olarak problem var. Tüm sürücüleri sildiğim halde bu sorunu yaşıyorum.

@atar1993 Selamlar DTS Ultrayı kurabildiniz mi cihazınıza?

Son düzenleme:
Sanırım donanımsal olarak problem var. Tüm sürücüleri sildiğim halde bu sorunu yaşıyorum.

@atar1993 selam DTS Ultrayı kurabildiniz mi cihazınıza?

DTS X Ultrayı kurdum. Kurulum için bir rehber düzenlemeyi düşünüyorum. Birçok kişi bu konuda sıkıntı yaşıyor.

Geri
Yukarı