Nitro 5 vs Nitro 16

5h8b

Kilopat
Daha fazla  
Acer Nitro AN515-58-7725 modeli almıştım kargoda şu an. Nitro 16'yı ekranı daha büyük olduğu için satın almayı düşünüyorum. 4060 ekran kartlı modelden sırf ekran için geçiş mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro AN515-58-7725 modeli almıştım kargoda şu an. Nitro 16'yı ekranı daha büyük olduğu için satın almayı düşünüyorum. 4060 ekran kartlı modelden sırf ekran için geçiş mantıklı mı?
Değil hocam Nitro 5'in ekranı da gayet güzel, 50 serisini ben kart olarak görmüyorum. Olacaksa en az 60 olması gerekiyor.

Teşekkürler. Peki işletim sistemi olarak hangisini önerirsiniz? İlaveten soğutucu ile kullanmama gerek var mı bu modelde? Çok oyun oynayan birisi değilim.

Windows 11 Home kullanın. Soğutucu almanızı tavsiye etmem, soğutucu yerine cihazın altını yükseltebilirsiniz. Yükseltmek için isterseniz stand alabilirsiniz.

Ürünü bugün teslim alıp kurulum yaptım. Sürücü kurulumu esnasında 92 derece sıcaklığa ulaştı. Ses sürücüsünde mi sorun var bilmiyorum ama ara sıra hoparlörlerden bildirim sesine benzer bir ses geliyor.

Ürünü bugün teslim alıp kurulum yaptım. Sürücü kurulumu esnasında 92 derece sıcaklığa ulaştı. Ses sürücüsünde mi sorun var bilmiyorum ama ara sıra hoparlörlerden bildirim sesine benzer bir ses geliyor.
Aygıt yöneticisini kontrol edin, yanında ünlem işareti olan herhangi bir driver yoksa driverların hepsi sorunsuz bir şekilde yüklemmiştir. Belki bildirim geliyordur gerçekten, kontrol etmekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı