Nitro 5 vs Nitro 16

Çıt diye bir ses mi? Ses driverını microsoft update ile mi kurdunuz?
İlk önce update ile kurulmuştu sonrasında araştırırken aygıt yöneticisinde ses denetleyici kısmındaki aygıtlara sağ tıklayıp kaldır dedikten sonra acer sitesindeki driverleri kurdum şuan düzeldi sorun. Bahsettiğim ses bass sesi tarzında ama tıkırtı şeklinde duyuluyor.

Bu laptop 100 dereceden düşmüyor, dün PUBG ve eFootball 24'de test ettim, fan sesinden oyunu duyma imkanı yok. Büyük ihtimalle iade edeceğim Nitro 16 veya masaüstü sisteme geçiş yapacağım.

İlk önce update ile kurulmuştu sonrasında araştırırken aygıt yöneticisinde ses denetleyici kısmındaki aygıtlara sağ tıklayıp kaldır dedikten sonra acer sitesindeki driverleri kurdum şuan düzeldi sorun. Bahsettiğim ses bass sesi tarzında ama tıkırtı şeklinde duyuluyor.

Bu laptop 100 dereceden düşmüyor, dün PUBG ve eFootball 24'de test ettim, fan sesinden oyunu duyma imkanı yok. Büyük ihtimalle iade edeceğim Nitro 16 veya masaüstü sisteme geçiş yapacağım.

Bende de nitro 5 var fan sesi yuksek doğrudur. Ama kulaklikla takıldığım için rahatsız olmuyorum.
Asıl problem islemcinin sıcaklığı en ufak islemde 90ları geciyor.
Senin asıl soruna gelirsek bu güç ile alakalı bir olaymis. Hoparlor bostayken uyku moduna geciyor. Kullanmaya baslayinca ilk startta o sesi veriyormus. Bende aynı sorunu yasamıştım.

Böyle olmaması lazım hocam laptop sorunlu demek ki.

Böyle olmaması lazım hocam laptop sorunlu demek ki.
Büyük ihtimalle sorunlu modele denk geldim hocam. Youtube'da video izlerken ara ara 90 derece üzerinde geziniyor işlemci. Oyun oynarken maksimum sıcaklık değerini işlemci hep 100 derece gösterdi şimdiye kadar.

32.500'e almıştım amazon indiriminde bu laptopu iade edip Nitro 16 almayı düşünüyorum. Nitro 16 aradaki 10k farka değer bir laptop mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı