Kişisel Bakım NIVEA Derma Skin Clear Temizleme Jeli Amazon Prime ile 96 TL

Makaleler
55
Yaşadığım yerden bir arkadaşım önerdi.
Yüzünüz yağlanıyorsa ve siyah nokta probleminiz varsa gerçekten etkili çözdüğü gözüküyor.

1 hafta içinde yüzünüzü daha temiz ve daha ferah hale getirebilirsiniz.

Özellikle sivilce oluşumunuz varsa cildi salisilik asit ile temizlediği için sivilce oluşumu sona erebilir.
Ekstra olarak cildi diğer ürünlere göre çok ama çok az kuruttuğu biliniyor.

Ben az önce 2 adet aldım (Temizleme Jeli olanı).
Tavsiye ederim.

Not: Doktorunuza sormakta fayda var her zaman. Her cilt için aynı sonucu vermeyebilir.

@Endless Kaan bir ara annem de kullanmıştı benzer bir modelini, iş yapıyor. Arkadaşım aylardır kullanıyor :D

Ürünün detaylarına buradan bakabilirsiniz.

Gerçi doğru diyorsunuz. Herkesin cildi farklı, kiminde işe yarar kiminde yaramaz. Bu tür ürünlerin yorumları da hep çok iyi olmaz zaten, alıp denemek gerekiyor tabii ki. Aldım teşekkür ederim.

@Endless Kaan tabii ki, herkesin cildi farklı.
Ben doktora sorarak aldım. Spor yaptığım için yüzümde yağlanma ve küçük sivilce oluşumu başladı. Doktor salisilik asit içeren cilt bakım ürünü olarak Nivea'nın bu ürünlerini önerdi.

Yani bana iyi gelip başkasına iyi gelmeyebilir.
Doktorunuza sormakta fayda var her zaman.

@Endless Kaan tabii ki, herkesin cildi farklı.
Ben doktora sorarak aldım. Spor yaptığım için yüzümde yağlanma ve küçük sivilce oluşumu başladı. Doktor salisilik asit içeren cilt bakım ürünü olarak Nivea'nın bu ürünlerini önerdi.

Yani bana iyi gelip başkasına iyi gelmeyebilir.
Doktorunuza sormakta fayda var her zaman.
Aynı sorunlar bende de mevcut maalesef. Umarım benim de sorunlarıma da çözüm olur bu ürün, tekrardan teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı