Nodemailer from: req.body.email nasıl kullanılır?

stmert

Kilopat
Daha fazla  
Göndericiyi formda girilen mail adresi olarak göstermek istiyorum. from: req.body.email kullandım fakat Google güvenlik sebebi ile bunu değiştirmesine izin vermiyormuş. ChatGPT'ye sordum böyle bir şey mümkün değil dedi. Böyle bir şey mümkün değilse yapan firmalar nasıl yapıyor?

Göndericiyi formda girilen mail adresi olarak göstermek istiyorum. from: req.body.email kullandım fakat Google güvenlik sebebi ile bunu değiştirmesine izin vermiyormuş. ChatGPT'ye sordum böyle bir şey mümkün değil dedi. Böyle bir şey mümkün değilse yapan firmalar nasıl yapıyor?
Çözebildin mi hocam?

Gmail güvenlik açısından değişikliğe izin vermiyormuş. Çözüm başka alternatiflere yönelmek :)

Biraz daha açar mısınız yardımcı olmak istiyorum. Neden göndericinin mail adresini formdaki veriyle aynı yapmak istiyorsunuz ki?

Şahsıma ait bir site değil çünkü bir firma için yapılmış bir site. Gönderen kişi şirket mailim yerine, formda başvuran kişinin girdiği mail adresinin gözükmesi daha hoş olurdu:)
Kısacası formda girilen mail adresini gönderen kiş olarak göstermek istiyordum.

Şahsıma ait bir site değil çünkü bir firma için yapılmış bir site. Gönderen kişi şirket mailim yerine, formda başvuran kişinin girdiği mail adresinin gözükmesi daha hoş olurdu:)
Anladım ama sanırım öyle başarsanız bile. Gmail bu gönderinin kaynağını teyit edemedi uyarısı alıcak mailin ulaştığı kişi.

Geri
Yukarı