Nokia lumia 1320 pil yüzdesi sorunu

lqx104

Hectopat
Evet arkadaşlar artık bende windows phone kullanıcısıyım ve çok memnun kaldım her yönü ile .1320 çok beğendim biraz büyük ama alışıcam ekran büyük 720p az diye düşünmüştüm. Fakat mükemmel bir ekran ile karşılaştım. Markette güzel tek sorunum şu pil yüzdesi yok. X)

Son düzenleyen: Moderatör:
1320 güzel bir telefondur. Ortalama kamerası dışında eksik bir yanını hissetmedim. Hayırlı olsun. Ekranı güzeldir.

Kamera biraz daha tatmin etseydi 1320 alıp çıkacaktık kız arkadaşa da o yüzden almadık. 1520 ya da Zenfone 6 tercih edeceğiz artık duruma göre. 1320'nin renkleri ve tasarımı daha güzel ama 1520'den. :)

Evet arkadaşlar artık bende windows phone kullanıcısıyım ve çok memnun kaldım her yönü ile .1320 çok beğendim biraz büyük ama alışıcam ekran büyük 720p az diye düşünmüştüm. Fakat mükemmel bir ekran ile karşılaştım. Markette güzel tek sorunum şu pil yüzdesi yok. X)
Ayarlardan Pil tasarrufuna girersen orda % olarak gösteriyor ayrıca 8.1 ile bildirim çubuğunda gösteriyor.

Kamera biraz daha tatmin etseydi 1320 alıp çıkacaktık kız arkadaşa da o yüzden almadık. 1520 ya da Zenfone 6 tercih edeceğiz artık duruma göre. 1320'nin renkleri ve tasarımı daha güzel ama 1520'den. :)
=( Zenfone 6 da güzel onu alacaktım fakat bulamadım hiçbir yerde. Bir de Android'den sıkıldım. ^^

telefonu eğer gdr 1 e güncellerseniz telefonu sağa kaydırdığınızda "pil tasarrufu" bölümü bulunmakta ve başlangıç menüsüne ekleyebilirsiniz....ve orada live tile özellikli olarak kullanabilirsiniz....

Yani diyeceğim şu;
Telefonu adam akıllı kurcalamadan ve hakim olmadan bunu bir sorun gibi göstermeyiniz..!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı