Nokia Lumia 2022'de alınır mı?

Alınmaz fantezi olarak alacaksan alinir ben kullandim Lumia 920 hosuma gidiyordu ama şu an uygulama magaza destegi vs olmadığı için alinmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
ROM atip kullanmaktan kastin Android kurmak ise cihazdan cihaza gore degisen bir durum.

Bence alinmaz. Windows Phone'yi zamaninda ne kadar cok sevsem de sonucta olu bir proje.

ROM atip kullanmaktan kastin Android kurmak ise cihazdan cihaza gore degisen bir durum.

Bence alinmaz. Windows Phone'yi zamaninda ne kadar cok sevsem de sonucta olu bir proje.

Android kurmak istiyordum alıp aslında. Telefon fiyatları uçtuğu için.

Alınmaz hocam. Lumia 620 kullanmıştım. Aslında gelişebilseydi güzel olurdu.

Alınmaz.
Ama nostalji olsun vs derseniz neyse. Uygulamalarla işiniz yoksa ve çok ucuza alacaksanız o da. Windows Phone için WhatsApp bile yok artık onu bilin.

2016 gibi LUMIA1520 vardı. Telefon olarak çok iyiydi. Ancak o zamanlar bile uygulama magazası berbat idi. O zaman bile almak macera idi, şimdi almak delilik olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce alınır mı? Alınsa ROM atıp kullanabilir miyim?
Microsoft'un da son attığı tekme ile artık WhatsApp desteğinin de kalktığı söyleniyordu. Bence artık beş para etmez Lumia cihazlar. İçine Windows 10/11 WoA kurulabiliyor sınırlı Snapdragon işlemcili modellere.

Geri
Yukarı