Nokia Lumia 520 ile 2023'te ne yapılabilir?

Android iş yapar mı peki? Şu an Nokia desteği kesmiş uygulama yüklenmiyor hiçbir türlü çevirsem APK filan olur mu?

Android 5 ya da 6 yapılır o da iyi çalışmayabilir. Fakat şu anda pek fazla seçenek yok gibi.

Zamanında kullandığım bir cihazdı. Ses ve kamera kalitesi tatlıydı ama yıllar oldu destek çekileli. Android de sandığın gibi olmuyor dokunmatik sever ileri yaşta bir babaanne dedeye güzel hediye olur. Ben öyle yaptım.

Nostalji yaşayabilirsiniz. İnternette gezinebilir, saate bakınabilir veya Windows Phone uygulamalarında vakit geçirebilirsiniz. Gerçi artık neredeyse hiçbir uygulama hizmet vermiyor. Onun dışında bu zamanda maalesef pek bir işlevi bulunmuyor. Android yüklendiğinde stabil çalışacağını sanmıyorum olduğu gibi kalması daha iyi.

Windows Phone, harika potansiyele sahip bir işletim sistemiydi. Sonunun böyle olması oldukça üzücü.

Android yükler isem çok kasar mi? Bir de nasıl yukleyebilirim, telefonumu garantiye göndereceğim 2 haftalığına onu kullanacağım. YouTube, WhatsApp olsa yeterli webden birkaç makale okurum bir de SD karta film atıp izlerim.

Çok kasacağını zannetmiyorum. Video bu ama İngilizce :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı