Nokia lumia 820 için windows 8.1 güncellemesi

Tabi ki de garanti ile alakası vardır he diyelim garantiyle alakası yok o zaman direk kullanıcılara sunulurdu ve bırakın kullanıcıya sunulmasını hiç kimse kararlı sürümü beklemezdi güncelleme günü güncelleme için okula, işe gitmeyen insanlar gördüm :D Tabi ben öyle biliyorum okuduklarım bu yöndeydi eğer link atarak haber kaynağını veya neye dayanarak bunu söylediğinizi bize açıklarsanız anında 8.1 yükleyeceğim.

Şu an tüm cihazlar için WP 8.1 geliştirici sürümü mevcut. Burada ayrıntılar var. Garanti konusuna gelince... Güncellemeyi yükledim ve garanti sorunu çıkmadı. İncelememe bakarsanız kanıtını görebilirsiniz. Çıkan birisini de ben görmedim. Bu güncellemenin direk sunulma sebebi geliştirici sürüm olmasıdır. Yani amaç eksikleri görmek, nelerin daha iyi olabileceğini görmek, oluşabilecek muhtemel bug sorunları vs.. Tüm bu sorunlar atlatılıp eksik bir nokta kalmayınca da asıl güncelleme %100 hazır bir şekilde sunuluyor.

Dediklerinize bende katılıyorum fakat diyelim güncelleme esnasında çarklar dönerken bir şey oldu ve çarklar saatlerce dönmeye başladı veya çarklar durdu telefon dondu o anda garanti bozulacak ve ben ne yapacağım neyse efendim özet olarak bu garantinin bozulduğunu teknik servis anlar mı ve gönül rahatlığı ile 8.1 yükleyebilirmiyim?

Dediklerinize bende katılıyorum fakat diyelim güncelleme esnasında çarklar dönerken bir şey oldu ve çarklar saatlerce dönmeye başladı veya çarklar durdu telefon dondu o anda garanti bozulacak ve ben ne yapacağım neyse efendim özet olarak bu garantinin bozulduğunu teknik servis anlar mı ve gönül rahatlığı ile 8.1 yükleyebilirmiyim?
Dediğin gibi bir sorunu kimsede görmedim. Sadece çarklar bazen çok dönüyor. 1 saat sürdüğü oluyor ama müdahale etmeden beklemen gerekiyor. Ben sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Ancak eğer içinde bu kadar kuşku varsa içinin rahat olması için asıl güncellemeyi beklemeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı