Nokia Lumia 920 Sim Kartını Görmüyor

Magura

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Lumia 920 kullanırken sim hatası vermektedir. Bunun sebebi ne olabilir, bilenler yardımcı olabilir mi? Yaptırmaya kalksam ne kadar tutar?

Sorun sim karttadır diye gittim, yeni micro sim aldım fakat yine aynı, düzelmedi.

1015295610201506454374343987687241n_1.th.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise yollamadan önce Nokia bir program yayımlamıştı bu tarz sorunlar için nedenini öğrenmek için ben hiç kullanmadım ihtiyacım olmadı ama bir denemeni öneririm ''Nokia Software Recovery Tool '' bu programı pc ye indirip kurun ve telefonunuz pc ye takılı iken bi taratın bir sonuca ulaşabilirsiniz belki ulaşır yada ulaşamazsanız hatta bizimle paylaşın bilgimiz olsun :)

Servise yollamadan önce Nokia bir program yayımlamıştı bu tarz sorunlar için nedenini öğrenmek için ben hiç kullanmadım ihtiyacım olmadı ama bir denemeni öneririm ''Nokia Software Recovery Tool '' bu programı pc ye indirip kurun ve telefonunuz pc ye takılı iken bi taratın bir sonuca ulaşabilirsiniz belki ulaşır yada ulaşamazsanız hatta bizimle paylaşın bilgimiz olsun :)
Hiç bir Faydası olmadı telefona bi yazılım yükledi oda hiç bir işe yaramadı maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum Lumia 920 kullanıyorum ve telefona Nsu üle black yüklediğimden beri telefon oldukça kasıyor 2 kez fabrika ayarlarına yolladım 1 kez de hard reset attım düzelmedi bir kez de servisten yazılımı tekrar yüklettim daha beter oldu bu program bana yardımcı olur mu?

Dostum Lumia 920 kullanıyorum ve telefona Nsu üle black yüklediğimden beri telefon oldukça kasıyor 2 kez fabrika ayarlarına yolladım 1 kez de hard reset attım düzelmedi bir kez de servisten yazılımı tekrar yüklettim daha beter oldu bu program bana yardımcı olur mu?

Düzeltir mi bilmiyorum önceden dediğim gibi ben hiç kullanmadım hiç ihtiyacım olmadı çünkü. Bened 920 kullanıyorum 1 sene oldu bir kere kasma bile yaşamadım ki içi şu anda full telefonun dolu. Bir dene ama zaten yapılacak her şeyi yapmışsın birde bunu dene düzelmezse düzelmez zaten daha. Servis bile yapamadıysa...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı