Nokia telefon önerisi

• Konuyu başlatan Silinen üye 26010
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 3B

Hangisi tercih edilmelidir ?

• Nokia lumia 630

Oy: 7 100,0%
  • Nokia lumia 625

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    7
S

Silinen üye 26010

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar 1 aylık çalışma sonucunda yaklaşık geceli gündüzlü 20 video izleyerek bir telefona karar verdim. 2 Tane aklımda var, görüşlerinizi almak istiyorum. İlk telefon nokia lumia 625, ikince telefon nokia lumia 630 bu iki telefon arasında ki fark fazla yok. Bütçem 500-600 tl arası ama kararsız kaldım, bu hususda ne yapmam lazım ?

Ölü marka yerine SONY XPERIA SP yada E al paran cebinde kalsın.
Nokia windows ile anlaştığından beri iyi bir çıkış yakaladı.Ölü bir marka değil anlayacağın.Ek olarak sp'yi niye alsın soluk TFT ekranı için mi yoksa 1 yıl sonra kasmaya başlayacak 1 gb ramli 2 çekirdekli işlemcisi için mi,yoksa çamur kamerası için mi?

NOKIA artık telefon üretmiyecek MS NOKIA isim hakkına sahip değil... buda ölü demek... + android 1 yıl sonrada kasmıyor kasıyor diyen uyduruyor.

Microsoft`un başarıları artık telefona geçti bilmiyorum farkında mısın. ? Bende kendime windowsphone almak için sabırsızlanıyorum. Çünkü biliyorum ki microsoftun bu işe ne kadar önem verdiğine göz at. Sana ufak bir tavsiyem akrabalarında bulunan windows phone telefonlara göz at çok memnun kalacaksın. :)

Microsoft`un başarıları artık telefona geçti bilmiyorum farkında mısın. ? Bende kendime windowsphone almak için sabırsızlanıyorum. Çünkü biliyorum ki microsoftun bu işe ne kadar önem verdiğine göz at. Sana ufak bir tavsiyem akrabalarında bulunan windows phone telefonlara göz at çok memnun kalacaksın. :)
Bedava veseler almam... satar SONY alırım... (y)

NOKIA artık telefon üretmiyecek MS NOKIA isim hakkına sahip değil... buda ölü demek... + android 1 yıl sonrada kasmıyor kasıyor diyen uyduruyor.
Windows phone veya ios kullanıcısı değilim,Lg G2 kullanıyorun.Xperia sp'nin ekranı inanılmaz derecede kalitesiz ve 1 GB rami yetmeyecek,ömrünü doldurmuş bir cihaz.Arkadaşı yanlış yönlendiriyorsunuz.Düşük bütçeler için lumialar idealdir çünkü kasmaz.Düşük bütçeli android telefonlar insanı kanser eder.Ayrıyetten Windows alınca Nokia ölü mü oluyor,sadece adı değişecek. Yeterince araştırmadan insanları yanlış yönlendiriyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı