Normal kullanıcıya model tavsiyesi

aky87

Hectopat
İyi günler. Telefonda oyun oynamayan sosyal medya ve dizi film izleyen çok fazla fotoğraf işi olmayan bir kullanıcının alacağı telefonun minimum özellikleri ne olmalıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minimum bütçede bu cihaz ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar.

Biraz daha iyi birşey olsun derseniz ithalatçı garantili Redmi Note 12 Pro 5G alınabilir.

Bana kalırsa minimum Realme 9 Pro veya A24 alınmalı. Biraz daha iyi bir cihaz istenirse A25 alınabilir.

Etrafında A24 kullanan var mı?
Benım var fırmamızın şoförü,
Sadece telefonda alo der bir de Facebook'a takılır.
Telefonunda toplam 10 adet resım vardır ya da yoktur.
Telefonun şu an 2. ayı ve gölge ekrandan tut kasmalara donmalar, telefonda yaşanmayan sııntı yok. Çöp oğlu çöp telefon.

Açıyorsunuz siteyi yukarıda asagı fıltreleme yapıyorsunuz aradan fıyatı uyanı gelıp buraya mıllete onerıyorsunuz.
Kullanıcı geri dönüşlerinden zerre haberınız yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
etrafında A24 kullanan var mı ?
benım var fırmamızın şöförü ,
sadece telefonda alo der birde facebook a takılır .
telefonunda toplam 10 adet resım vardır yada yoktur .
telefonun suan 2. ayı ve gölge ekrandan tut kasmalara donmalar , telefonda yaşanmayan sııntı yok . çöp oğlu çöp telefon .

açıyorsunuz siteyi yukarda asagı fıltreleme yapıyorsunuz aradan fıyatı uyanı gelıp buraya mıllete onerıyorsunuz .
kullanıcı geri dönüşlerinden zerre haberınız yok .
"Minimum" diye belirtmemden ne anladınız bilmiyorum. Cihazdan memnun kalanlar da var kalmayanlar da var. Siteyi açıp filtreleyip fiyatı uygun geleni önerdiğimiz falan yok. Girin Epey'e orada yazan özelliklerden hangisini anlayabileceksiniz acaba onu merak ediyorum. Sizle daha önceden herhangi bir diyaloğa girmedim ve tanımadığınız bir insana bu şekilde sallamaya hakkınız yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı