Note 11 Pro yurt dışı güncelleme yapılırsa IMEI gider mi?

Bir arkadaşım daha kayıt dışı ücretsiz kullanım süresinde olduğu için MIUI 14 gelince güncelleyebilirsin demişti doğruluğunu bilen var mı?

Cihaza IMEI atılmadıysa zaten gitmez ki. Biz IMEI atılmış varsayarak konuşuyoruz.

Anladım telefonla alakalı çok bilgim yok anca hangisi daha iyidir? Falan onlardan az çok anlıyorum ki zaten ailem sağ olsun Redmi Note 11 Pro aldım normalde Xiaomi 11t falan almayı düşünüyordum...

Redmi Note 11 Pro'da güncelleme yapmayın yaparsanız ya IMEI boşa düşer ya da nv data is corruptd hatası alırsın.

Çünkü cihazda MediaTek işlemci var Qualcomm olsaydı yapılabilirdi.

Başka bir şey daha soracağım MIUI 14 3 ay içinde gelir mi 90 gün kullanım süresi gözüküyor şu an anladığım kadarıyla bu süre boyunca güncellersem sorun yok IMEI atılmadığı için. Babamda da POCO X3 NFC var MIUI 12'de şu an Qualcomm olduğu için güncellenme şansı var mı onun?

@Erdem Altunbaş hocam 1 2 gün önce IMEI attırdım görsel de gösterdiğim şekilde bilgisiyardan miflash ile yapmadan telefonun kendi sisteminden güncelleme yapsam sorun çıkar mı?
Teşekkürler.

Başka bir şey daha soracağım MIUI 14 3 ay içinde gelir mi 90 gün kullanım süresi gözüküyor şu an anladığım kadarıyla bu süre boyunca güncellersem sorun yok IMEI atılmadığı için. Babamda da POCO X3 NFC var MIUI 12'de şu an Qualcomm olduğu için güncellenme şansı var mı onun?

Hocam bildiğim kadarıyla IMEI atılırken belirli bir MIUI sürümünden yapılıyor MIUI 14'e güncellesen de MIUI 14 de kalamayabilirsin.

Eğer IMEI atılmadı ise gitmez. POCO X3 NFC güncellenebilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı