Note 2'den iPhone 5S'e Geçme

kaandoger

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese iyi forumlar dilerim...
Yaklaşık bir kaç hafta sonra İphone 5s almayı düşünüyorum. Şuan ki telefonum Samsung Note2 5.5inçlik bir ekrandan 4inç bir ekrana geçiş yapmam benim için sıkıntı olur mu? Bu konuda biraz tereddüt ediyorum mobil oyun olarak coc ve boom beach oynuyorum. Başka türlü oyunlarla pek işim olmuyor. Fotoğraf konusunda ise İphone 5s beni tatmin eder mi? Bataryası nasıldır? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum yazım yanlışları olduysa affola.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Note 2 kullanıyorum. Telefon bence iyi bir telefon. Kullandığınız telefon eski bir telefon olsa 5S olabilir. Ancak kullandığınız telefon iyi bir telefon olduğu için yeni bir telefona geçmenizi önermem. Benim düşüncem bu yönde. Ama geçecek iseniz ilk başta biraz zor olabilir. Android alıştığınız için farklı gelebilir. Ekran olayı da aynı şekilde olabilir.

Valla bende note2 kullanıyordum. Büyük diye telefonu değiştirdim z3 compact aldım. Yadırgadım. Z3 compact donanım olarak daha iyi fakat büyük olmadığı için sanki dandikmíş hissi veriyor. Ve en büyük sorun çoklu ekran uygulaması çalıştırmak. Diğer telefonlarda bu yok. O çok önemliydi benim için. En çok onu arıyorum. Bunun yanında tuşları küçük mesaj yazmak dert. Video izlemek sorun. Büyükden küçük telefona geçmek bana göre mantıksızlık. Bizzat yaşadım

Biraz kullandıktan sonra alışırsınız diye düşünüyorum. Bende 5 inç telefondan 4 inç telefona geçiş yapmıştım. İlk geçişte biraz değişik gelebilir fakat zamanla telefona alışırsınız. Fakat mevcut telefonunuzda bir sıkıntı yoksa telefonunuzu değiştirmeniz çok da mantıklı gelmiyor.

Bence al 5S. Android'de özgür olduğunu düşünürsün ilk iOS kullanmaya başladığında. Fakat sonra alışırsın. Sadece iOS için bile alınır iPhone. Kamerasının pikseli düşük fakat çok kaliteli. Bataryası ı-ıh :) Günde daha az gider diğer telefonlara göre bütün iPhone'larda var bu. Dediğim gibi al 5S.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı