Notebook GTX1050 vs 1050 Ti Arasındaki Fark

Aralarındaki performans ekranı küçültmeye değer mi ?

• Oy verenlerin toplamı
    22

ReTinaS

Kilopat
Makaleler
1
Selamlar herkese, GTX1050 ve GTX1050Ti arasındaki verilere bakarak anlayabiliyoruz ama benim sormak istediğim kişisel yorumlar.

MSI GL72 7RD-292XTR almak gibi bir düşüncem var. Bu cihazın üzerinde 2GB GTX1050 mevcut ve son zamanların popüleri DELL Inspiron 7567 ile arasında kaldım. Zira 17" ve GTX1050Ti bir cihaz bulamadım bulsam da bütçemi bir hayli aştı.

Peki GTX1050Ti için 17"'ten vazgeçer misiniz ? Performans olarak aralarında ekranı küçültecek kadar bir fark var mı?

Evet, aralarında performans farkı var. Inspiron 7567 tercih et. 4500TL çıkıyorsa cebinden GTX1050 ile kendini üzme. Amazon'dan 5000TL yakınına GTX1060'lı laptop getiriyor millet. GTX1050 ile üzülürsün.

Evet, aralarında performans farkı var. Inspiron 7567 tercih et. 4500TL çıkıyorsa cebinden GTX1050 ile kendini üzme. Amazon'dan 5000TL yakınına GTX1060'lı laptop getiriyor millet. GTX1050 ile üzülürsün.

Amazonu bende düşündüm ama benim baktıklarım hem bütçemi aşıyordu hemde GTX960M'li cihazlardı. Örnek cihaz var mı ? GTX1060 olan. İmkanım olsa masaüstü alsam GTX1080'li olurdu ama şimdi 1060 alamıyoruz. Mobil cihaz tümden sıkıntı.

IMG_3293.jpg

Acayip hoşuma gitti bu. Alınır mı ne diyorsunuz ? GTX1070 8GB

@ReTinaS, Gönderdiğin resimdeki bilgisayarın satıcısı Amazon değil, EXCaliberPc diye bir mağaza. O fiyatın üstüne gümrük vergisi binecek daha. Satıcının Amazon olması gerek.

Yanılmıyorsam 1 yıl uluslararası garanti hakkın var ASUS modellerde. AZERTY klavye sorun olmaz, olursa da yapışkan alıp tuşun sağ alt köşesine yapıştırırsın. Hem FR hem TR klavyen olur.

@ReTinaS, Gönderdiğin resimdeki bilgisayarın satıcısı Amazon değil, EXCaliberPc diye bir mağaza. O fiyatın üstüne gümrük vergisi binecek daha. Satıcının Amazon olması gerek.

Amazon olduğunda gümrük vergisi çıkmıyor mu ? Ben iki türlüde çıkıyo diye biliyorum. Evet gümrük gelirse bu bilgisayar bana epey pahalıya denk gelecektir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı