Notlarım çok düştü

freakcnsl

Hectopat
Merhabalar.
14 yaşındayım. Bu aralar kendimi yorgun, halsiz hissediyorum. Biliyorsunuz ki sınavlar geldi. Bir tek matematik iyi geçti. Yarın İngilizce var büyük ihtimalle o da iyi geçer. Notlarım çok düştü. Her zaman sosyalden 100 veya 90 üstü alan ben bugün 50 aldım. Türkçe 70. fen e girdik ama sonuçları belli değil büyük ihtimalle o da düşük. Yani matematike en az 75 bekliyorum. Kötü olan da eskiden üzülürdüm düşük alıyorum diye. Bu sene öz güvenim olmuş korkmuyorum bile ne alırsam umurumda değil. Sizce ne yapmalıyım?
Moderatörler yanlış işaretlemiş. Ortaokula gidiyorum.

7. sınıfta 85 aşağısı nota ben iyi diyemem ve gördüğüm gibi siz de iyi demiyorsunuz. Bunun farkında olmanız iyi bir şey çünkü bunu bildiğiniz için derslere daha fazla asılmanız gerektiğini de biliyorsunuz demektir. Unutmayın önünüzde bir sınav var ve sadece çalışanlar iyi bir yer kazanacak ayrıca diyelim ki kazanamadınız, OBP de önemli. Her türlü çalışıp yapmak zorundasınız.

7. sınıfta 85 aşağısı nota ben iyi diyemem ve gördüğüm gibi siz de iyi demiyorsunuz. Bunun farkında olmanız iyi bir şey çünkü bunu bildiğiniz için derslere daha fazla asılmanız gerektiğini de biliyorsunuz demektir. Unutmayın önünüzde bir sınav var ve sadece çalışanlar iyi bir yer kazanacak ayrıca diyelim ki kazanamadınız, OBP de önemli. Her türlü çalışıp yapmak zorundasınız.

Hocam işte bende de bir öz güven olmuş. Korkmuyorum ve üzülmüyorum. Sıkıntı orada. Normalde içime kapanık ve utangaç insanım.

Yeni konular

Geri
Yukarı