Çözüldü Nubia Redmagic 6 telefon LDAC destekliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fatihakgl

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba dostlar, Anker Soundcore Liberty 4 satın aldım; yarın elimde olur fakat telefonumun LDAC desteklediğini bilmiyorum, ekte göstermiş olduğum görsellerden bakabilirsiniz.
Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler.
Kullanmış olduğum telefon: Nubia redmagic 6 (Gaming Phone)

Screenshot_2024-05-22-19-58-22-218.jpg

Screenshot_2024-05-22-19-58-30-768.jpg

Çözüm
Evet destekliyor. 2 ay önce ben de bu modeli aldım. Cihazın önemli bir sorunu var, kutudan berbat bir ekolayzır tepki grafiği ile çıkıyor. Bunun için çok güzel bir rehberim var kesinlike uygulayın.
Yaptıktan sonra senheisser momentum 3'ten kaliteli bir sesi oluyor. Muhteşem bir cihaz güle güle kullan.
Evet destekliyor. 2 ay önce ben de bu modeli aldım. Cihazın önemli bir sorunu var, kutudan berbat bir ekolayzır tepki grafiği ile çıkıyor. Bunun için çok güzel bir rehberim var kesinlike uygulayın.
Yaptıktan sonra senheisser momentum 3'ten kaliteli bir sesi oluyor. Muhteşem bir cihaz güle güle kullan.

Son düzenleme:
Çözüm
Yaptıktan sonra senheisser momentum 3'ten kaliteli bir sesi oluyor. Muhteşem cihaz güle güle kullan.
Sizlerin forum daki fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi takip ediyorum hocam teşekkür ederim.

Telefon destekler. LDAC'ı her kulaklık desteklemez ancak kulaklığın da LDAC'ı destekliyor. Kulaklıkla bağlandığın an LDAC seçeneği aktif olur.
Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı