Çözüldü NVIDIA Control paneli açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rec3p

Femtopat
Selam arkadaşlar, sağ tık yapıp "NVIDIA" denetim masasını açmaya çalışıyorum fakat "Windows" belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için izinleriniz olmayabilir diye hata alıyorum nasıl çözebilirim daha önce açılıyordu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartı sürücüsünü DDU ile silip güncel sürücüyü kurunuz.

DDU'yu kullanmayı öğrenmek için:

Güncel ekran kartı sürücünüz: Geforce Driver Results | NVIDIA

Tamamdır. Yukarıda dediğim işlemi yapın. Sonra Microsoft Store'a girip NVIDIA Control Panel yazın ve çıkan yazılımı indirin. Ardından sistemi yeniden başlatıp NVIDIA Denetim Masası'nı açmayı deneyin.

Ekran kartınızın modeli nedir?

Selam arkadaşlar, sağ tık yapıp "NVIDIA" denetim masasını açmaya çalışıyorum fakat "Windows" belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için izinleriniz olmayabilir diye hata alıyorum nasıl çözebilirim daha önce açılıyordu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi yapıp sonucu yazar mısınız?

Tamamdır. Yukarıda dediğim işlemi yapın. Sonra Microsoft Store'a girip NVIDIA Control Panel yazın ve çıkan yazılımı indirin. Ardından sistemi yeniden başlatıp NVIDIA Denetim Masası'nı açmayı deneyin.

Çözüm

Hocam ekran kartını yanlış yazmışım GTX 1660 Super bir şey soracağım ekran kartımın sürücüsünü seçtiğim zaman RTX desteği gelmiş yazıyor NVIDIA sitesinde sizce bakar mısınız RTX desteği var mı şu an? Ben mi yanlış anladım

Yeni konular

Geri
Yukarı