Çözüldü NVIDIA Denetim Masası Yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Arkadaşlar merhaba 1 haftadır bu sorunla karşı karşıyayım. NVIDIA denetim masası yok bilgisayarda ekran kartını güncelledim GPU-Z'den NVIDIA ekran kartını seçtim bir fayda etmedi. NVIDIA denetim masası olmadığındanda oyunlarda Intel ekran kartını kullanıyor bunun bir çözümü varmıdır? @Recep Baltaş

Dxdiag' da ekran kartın görünüyor mu? Düşük bi ihtimal slot bozuk olabilir. Ekran kartı bozuk olabilir. Laptop mu? Eğer laptopsa 2. soruyu atlayın laptoplarda hiç görmedim.

Laptop evet ekran kartının bozuk olabilceğini düşünmüyorum sadece denetim masası açılmıyor.
Dxdiag' da gözüküyor mu?
Ekran kartın bozuk olamaz. DDU ile GPU-Z ile yüklediğin driver’ı güvenli modla kaldır NVIDIA’nın sitesinden sürücüyü indirip kurmayı bir dene bakalım.
Vahiy mi geldi? Nereden biliyorsun bozuk olup olmadığını?

Masaüstünde bilgisayara sağ tıklayıp yöneti seçin. Açılan pencerede en altta hizmetlere tıklayın. Aşağıda NVIDIA yazanlar şu şekilde olması lazım. Böyle ise Display Container yazanı kapatıp tekrar aç.

Dosya Ekleri

• AB5166E8-080D-47CA-A45B-9BA278FB09CE.jpeg
    AB5166E8-080D-47CA-A45B-9BA278FB09CE.jpeg
    357,1 KB · Görüntüleme: 470
Masaüstünde bilgisayara sağ tıklayıp yöneti seçin. Açılan pencerede en altta hizmetlere tıklayın. Aşağıda NVIDIA yazanlar şu şekilde olması lazım. Böyle ise Display Container yazanı kapatıp tekrar aç.
PC' yi yeniden başlat sonra. :)
Nvidia display container LS olması lazım otomatik yap. Otamatikte ise durdur. Kapat ve tekrardan otomatiğe al. Ardından PC' yi yeniden başlat

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı