NVIDIA Experience anında yeniden oynatma ve kayıt düzgün çalışmıyor

need.e

Centipat
Daha fazla  
Görsele yüklediğim gibi, kaydet butonu saydam gözüküyor. Bu böyle olduğunda kayıt alınamıyor. Bu sorun hep vardı, arada bir denk geliyordum. NVIDIA Experience ayarlarından kapatıp açıyordum falan bir şekilde çözülüyordu. Ama 1 haftadır her kullanmak istediğimde böyle bozulduğunu görüyorum. Bilgisayarı kapatıp açtığımda bu sorun çözülmüş oluyor ve normal bir şekilde çalışıyor. Bir süre sonra yine bu hale geliyor ve ne zaman bozulduğunu anlayamıyorum. Bir şekilde bunun tetiklendiğini düşünüyorum. Bilgisayarı kapatıp açmadan düzeltemiyorum. Denetim Masası'ndan komple kapattım tekrar açtım olmadı, son driver güncellemesini tekrar indirdim işe yaramadı, her türlü kayıt ayarlarını tekrar düzenledim sorun çözülmedi. Yaşayıp çözebilen, bu bugın neden kaynaklandığını anlayabilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    3,2 MB · Görüntüleme: 20
Prime Video, Netflix gibi kayıt alamayacağınız bir uygulamayı açınca otomatik kapatıyor kendini. Böyle bir durum olabilir, ayrıca masaüstü yakalama kapalıysa o da buga sokuyor olabilir.

Prime Video, Netflix gibi kayıt alamayacağınız bir uygulamayı açınca otomatik kapatıyor kendini. Böyle bir durum olabilir, ayrıca masaüstü yakalama kapalıysa o da buga sokuyor olabilir.

Buldum sanırım. Sanırım Discord buga sokuyor ama Discord'un neresine bastığımda buglanıyor bilmiyorum. Anlık gerçekleşmiyor. Sanırım ekran paylaşımı yapmak ve izlemek kısımlarında bir şeyler oluyor. Nasıl çözeceğim bilmiyorum.

Yanlış bilgi vermeyeyim Opera'dan da şüpheleniyorum. Nasıl çıkacağım bu işin içinden. İyice dedektif soruşturmasına döndü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı