NVIDIA Founders Edition ekran kartları alınır mı?

Hds

Decapat
Makaleler
4
Dostlar selam sarı sitede gezerken normalinden uygun NVIDIA Founders Edition ekran kartları gördüm. Açıklamalarda Mining'e dair herhangi bir açıklama bulamadım. Sizce bu ekran kartları sıkıntılı mı? Yoksa normal mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20230718_223709.jpg
    IMG_20230718_223709.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 235
  • IMG_20230718_223641.jpg
    IMG_20230718_223641.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 194
  • IMG_20230718_223624.jpg
    IMG_20230718_223624.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 198
Fiyatı uygun ve temiz ise neden alınmasın ki 5-10 derece fazla olur o kadar hem benim GTX serisi dahil Founders modelleri inanılmaz hoşuma gidiyor tip olarak güzel kartlar
Hocam evet FE kartlar çok güzel. ancak garibime giden şey, diğer markaların kartları çok pahalı iken, Türkiye'de satışı olmayan bu kartların nasıl daha ucuz olduğu?

Hocam evet FE kartlar çok güzel. ancak garibime giden şey, diğer markaların kartları çok pahalı iken, Türkiye'de satışı olmayan bu kartların nasıl daha ucuz olduğu?
fiyatlar standart bence zaten RTX 3080 tinin ederi şuan bence o kadar ikinci elde . FE kartları alan insanlar ticari mantıkla satın almıyor referans bir model olduğu için NVİDİA bu arkadaşlara teknoloji kanalıdır , içerik üreticidir o şekilde gönderiyor kısacası şu FE kartları alan insanlar bunun ticaretini yapmıyor hee belki bu kart bu insanlara hediye gelmiştir oda satmak istemiştir. Her referans model satış için değil deneyimlemek ve bilgi edinmek için alınıyor bunu alan insanlar ben bunu satarım ekstra para kazanırım kafasına girmiyor 😀

Fiyatlar standart bence zaten RTX 3080 Ti'nin ederi şu an bence o kadar ikinci elde. FE kartları alan insanlar ticari mantıkla satın almıyor referans bir model olduğu için NVIDIA bu arkadaşlara teknoloji kanalıdır, içerik üreticidir o şekilde gönderiyor kısacası şu FE kartları alan insanlar bunun ticaretini yapmıyor hee belki bu kart bu insanlara hediye gelmiştir oda satmak istemiştir. Her referans model satış için değil deneyimlemek ve bilgi edinmek için alınıyor bunu alan insanlar ben bunu satarım ekstra para kazanırım kafasına girmiyor 😀

Yani hocam bir sıkıntı yok diyorsunuz. İngiltere'den Amazon'dan baktım, 50.000 TL gibi bir fiyata geliyor. Oradan alıcağımıza buradan sarı siteden alırız. İnşallah seneye fiyatlar uçmaz. Seneye yeni bilgisayar alacağım eğer fiyat uçmazsa neden FE kart almayayım ki?

Fiyatlar standart bence zaten RTX 3080 Ti'nin ederi şu an bence o kadar ikinci elde. FE kartları alan insanlar ticari mantıkla satın almıyor referans bir model olduğu için NVIDIA bu arkadaşlara teknoloji kanalıdır, içerik üreticidir o şekilde gönderiyor kısacası şu FE kartları alan insanlar bunun ticaretini yapmıyor hee belki bu kart bu insanlara hediye gelmiştir oda satmak istemiştir. Her referans model satış için değil deneyimlemek ve bilgi edinmek için alınıyor bunu alan insanlar ben bunu satarım ekstra para kazanırım kafasına girmiyor 😀

Ve hocam NVIDIA'nın sitesinde 4060 Ti için yaklaşık 9.000 lira diyor tavsiye edilen satış fiyatında. Ancak diğer markaları biliyoruz işte. Maksat para kazanmak.

Geri
Yukarı