NVIDIA GeForce 750 Ti 2024'te alınır mı?

Merhaba. Size bir sorum olacak. Ben laptopuma harici olarak GeForce 750 Ti ekran kartı takmak istiyorum internette nasıl yapıldığı yazıyor. Bana anlatabilir misiniz? Bir de birçok oyunu açacak güçte mi?

İşlemci: Intel Core i3 2350M.
RAM: 6 GB (kullanılabilir miktar 5, 88)
Dahili ekran kartı: HD Graphics 3000.

İnternetten uygun bulduğum ekran kartı: TURBOX Nvıdıa Geforce Gtx750ti 4 Gb 128 Bit Ddr5 Fiyatı, Yorumları - Trendyol

O işlemci çok düşük en azından 2. nesil bir i7 olsaydı belki bir ekran kartı takmanız mantıklı olabilirdi fiyat uygun olursa.

Aslında pek ibr bütçem yok sadece meraktan sormuştum ama merakımı sizin sayenizde gider miş oldum :D

Çok isterdim almanızı fakat gereksiz yatırım olur ve istediğiniz performansı alamazsınız onun yerine size 5000 liraya masaüstü güzel bir bilgisayar atıyorum en kötü onu satıp bunu alırsınız.

Belki bu sizi tatmin eder.

Eğer laptop ile dışarıda bir işiniz yok ise taşımıyorsanız tavsiyem masaüstüne geçmeniz olur 3000 TL bu çöp karta vereceğinize 3000-4000TL daha biriktirin arkadaşın attığı sistem + monitör falan alın.

Eğer laptop ile dışarıda bir işiniz yok ise taşımıyorsanız tavsiyem masaüstüne geçmeniz olur 3000 TL bu çöp karta vereceğinize 3000-4000TL daha biriktirin arkadaşın attığı sistem + monitör falan alın.

En mantıklısı bu hem eline güzel bilgisayar geçer hem de hevesin boşa gitmez bu attığım sistem gayet uygun ve 5000 TL'ye böyle bir çok kasa var eğer almak istersen sana bulabilirim 6000 TL'ye sağlam bir bilgisayar görmüştüm bana bütçeni belirtirsen ve hangi oyunları oynayacağını söylersen yardımcı olmaya çalışırım.

Çok daha iyi ekran kartları önermek isterdim ama işlemciniz kurtarmıyor. Artık ihtiyarlamış bilgisayarınız.

En mantıklısı bu hem eline güzel bilgisayar geçer hem de hevesin boşa gitmez bu attığım sistem gayet uygun ve 5000 TL'ye böyle birçok kasa var eğer almak istersen sana bulabilirim 6000 TL'ye sağlam bir bilgisayar görmüştüm bana bütçeni belirtirsen ve hangi oyunları oynayacağını söylersen yardımcı olmaya çalışırım.

Ben aslında böyle her türlü oyun oynarım canım sıkıldıkça mesela GTA 5 Roblox Minecraft Valorant FPS tarzı oyunları orta ayarda açıp oynamak isterim böyle bir de internette gezinmek için Office uygulamaları edit programlarını kasmadan açabileyim.

O işlemci çok düşük en azından 2. nesil bir i7 olsaydı belki bir ekran kartı takmanız mantıklı olabilirdi fiyat uygun olursa.

Aslında işlemcimi i5 3 nesile çıkartsam iş görür herhalde.

Ben aslında böyle her türlü oyun oynarım canım sıkıldıkça mesela GTA 5 Roblox Minecraft Valorant FPS tarzı oyunları orta ayarda açıp oynamak isterim böyle bir de internette gezinmek için Office uygulamaları edit programlarını kasmadan açabileyim.

Attığım sistem satılmış mesela RX 550 580 arası i3 9100F falan böyle sistemler yetersiz olarak görünse de senin işini çok rahat görür bütçeni belirt sana yarın sistem öneririm. He bir de monitörün var mı?

Attığım sistem satılmış mesela RX 550 580 arası i3 9100F falan böyle sistemler yetersiz olarak görünse de senin işini çok rahat görür bütçeni belirt sana yarın sistem öneririm. He bir de monitörün var mı?

Maalesef yok ama televizyona bağlarım :D

Geri
Yukarı