Nvidia GeForce 940m nasıldır ?

Panoroma

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Asus laptop alacam ve ekran kartı NvidiaGeForce 940m. Sizce bu ekran kartı nasıl ya da GTA 5'i açar mı ? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Benim de benzer bir sorum var. Aşağıda özellikleri yazılı iki diz üstü bilgisayardan bir tanesini almak istiyorum. Bu bilgisayarda hedefim GTA V gibi oyunları oynatabilmek.

1. HP
- İşlemci: Intel Core i5-6200 is
- İşlemci Hızı: 2.3 GHz
- Grafik Kartı: NVIDIA GeForce 940M
- Ekran Çözünürlüğü: 1366 x 768
- Bellek: 8GB
- Bellek Tipi: DDR3L
2. Toshiba
- İşlemci: Intel Core i5-6200 is
- İşlemci Hızı: 2.3 GHz
- Grafik Kartı: NVIDIA GeForce 930 mm
- Ekran Çözünürlüğü: 1366 x 768
- Bellek: 8GB
- Bellek Tipi: DDR3L

Benim bildiğim Toshiba diz üstü bilgisayar piyasasında daha iyi bir marka. Acaba bu iki bilgisayar arasında Toshiba’yı mı tercih etsem.

Teşekkür Ederim,
Tevfik Uygur

Hayır sakın! Hayatının hatası olur Toshiba. Tost makinesi gibi ısınıyor! Soğutma adeta sıfır.

Bütçem en fazla ₺3000. Bu ürünler Media Martkt'de uygun fiyata. HP ile GTA V orta ayar da olsa oynanmaz mı acaba?

Monsterın en ucuz laptopuna bakabilirsin. Ekran kartı gayet yeterli. Tüm oyunları rahatlıkla oynarsın. I7-6700HQ içeriyor.

Bu özellikleri olan bilgisayar işimi görmez mi? Yoksa dediğin markaya bakarım.

Dosya Ekleri

• bilgisayar.jpg
    bilgisayar.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 592
Bu özellikleri olan bilgisayar işimi görmez mi? Yoksa dediğin markaya bakarım.
Bu özellikteki Hp pavalion 15 serisidir. Pavalion serisinde ısınma sorunu yok. İçerisindeki 940m ile piyasadaki tüm oyunları normal ayarlarda oynarsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı