Nvidia GeForce Experience Açılmıyor!

Agony

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık ayın 15 inde gelen güncelleme ile yani tam tarih vermek gerekirse 15,7,2015 tarihinde Nvidia ya gelen güncelleme ile Experience açılmıyordu fakat ben bekledim yeni güncelleme gelmesini ve ayın 27 sinde yani dün bi güncelleme geldi güncellemeyi uyguladım fakat hala çalışmıyor çok sinirleniyorum optimize etmem gereken oyundan Shadow Playı kullanmam gereken zamanlar oluyor lütfen içinizde gerçekten bilen birisi yardım etsin.

Not:Eski sürümü yükle sonra gir dosya konumundan aç çalıştır demeyin onu uyguladıktan sonra kullanmanın anlamı kalmıyor koca şirket böle can sıkıcı bi hataya nasıl çözüm bulamaz buda insanı delirtiyor...

Asus N550JK kullanmaktayım aynı problem bendede var, güncelleştirme var diye uyarı geldi. Kurduktan sonra açılmamaya başladı. Aynı sorunu 2. kez yaşıyorum. Gerçekten koskoca şirketin böyle hatalar yapmaması lazım.

GTX 970 kullanıyorum aynı sorun bendede var kuzenimdeki GTX 750 Ti ve arkadaşımdaki GTX 970'de de aynı sorun var sanırım Nvidia kaynaklı bir sorun.

Arkadaşlar sorununun çözümünü ararken internette çok basit bir yöntemle karşılaştım. Denetim Masasındaki, bölge ayarlarından "Türkçe (Türkiye)" olan biçim seçeneğini "İngilizce (Amerikan)" olarak değiştiriyoruz. Sorunumuz esrarengiz bir şekilde çözülüyor.

Arkadaşlar sorununun çözümünü ararken internette çok basit bir yöntemle karşılaştım. Denetim Masasındaki, bölge ayarlarından "Türkçe (Türkiye)" olan biçim seçeneğini "İngilizce (Amerikan)" olarak değiştiriyoruz. Sorunumuz esrarengiz bir şekilde çözülüyor.
Bende açıldı. +beğeni

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    182,2 KB · Görüntüleme: 838
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı