NVIDIA GeForce Experience güncelleme yapmıyor

Clasicfore12

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar NVIDIA GeForce Experience 12 Aralık güncellemesi var. Güncellemeye çalışıyorum hızlı kurulum deyip güncellemeyi kurduktan sonra kurulum seçenekleri çıkmaya devam ediyor. Silip kurmayı denedim yine olmadı. Var mıdır bunun bir çözümü?

Yeniden başlatma denedin mi öncesinde?

DDU indirdim ve sürücüleri silip tekrar indirdim. İşe yaramadı maalesef :(.

Aynı zamanda NVIDIA denetim masasını da kullanamıyorum. Normalde PC açılırken ikisi de başlangıçta açılırdı şimdi açılmıyor. Uygulamaları kullanamıyorum.

Arkadaşlar yok mu yardım edecek? Bilgisayar böyle kaldı.

Son düzenleme:
DDU'yu güvenli mod ile kullandın değil mi? Ayrıca sürücü kaldırıp yeniden başladıktan sonra birkaç dakika beklemek gerekiyor. Aynı zamanda Windows da sürücü kuruyor, çakışma ihtimali doğuyor. Cihaz dizüstü ise prize takılı durumda işlemleri yapmak iyi olur.

DDU'yu güvenli mod ile kullandın değil mi? Ayrıca sürücü kaldırıp yeniden başladıktan sonra birkaç dakika beklemek gerekiyor. Aynı zamanda Windows da sürücü kuruyor, çakışma ihtimali doğuyor. Cihaz dizüstü ise prize takılı durumda işlemleri yapmak iyi olur.

Şu anda PC direk ekran kartını kullanmıyor onu fark ettim. Az önce ekran kartımın yanında ünlem işareti vardı ve Windows bu aygıtı durdurdu diye bir uyarı vardı. Cihazı kaldır deyip yine taradım bu sefer düzgün çalışıyor olarak yine geldi. Sanırım şu an ekran kartını kullanmıyor PC. Az önce bir oyunda test yaptım. Ekran kartı yerine işlemci kullanıyor. Bunu nasıl çözerim?

Söz konusu dizüstü bilgisayar ise, prize takmak, yüksek performansa ayarlamak gibi işlemler harici ekran kartı kullanımını sağlar.

Sağ tık yapıp sürücü güncelle diyebilirsin. Yeniden başlatma sonrası Windows güncelleme merkezinden güncelleme bakabilirsin. Windows sürücü yükler zaten her türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı