Nvidia GT630M ekran kart oyun için uygun mu?

Özelliklerim;
İnte Core i5 1.8 Ghz İşlemci
GeForce 710M Ekran Kartı
4 Gb Ram DDR3
Cod MW3 High Oynuyorum Güzelce..

710m ile High mı? :D
Ben GeForge 630M 2GB Kullanıyorum BF3-BF4-Ghost-Crysis3 vb oyunları en yüksek kalitede oynayabiliriyorum...
Ram 6 GB
Ben de en yüksek kalitede oynayabiliyorum 540m ile ama adamın bir adımı 2-3 saniye sürüyor. Sizde de öyle mi? ;)

Oyun oynamak istiyorsan mümkünse 560m'den asağı düsme. 540m'de yeni nesil olmayan oyunları oynatır fakat yeni çıkan oyunları yuksek grafiklerde oynayamazsın. Dedigim gibi 560m altına dusme PİŞMAN OLURSUN.

Son düzenleyen: Moderatör:
710m ile High mı? :D

Ben de en yüksek kalitede oynayabiliyorum 540m ile ama adamın bir adımı 2-3 saniye sürüyor. Sizde de öyle mi? ;)
Ne alaka anlamadım gayetde güzel şekilde oynuyorum. Oyunları açmadan önce gereksiz hizmetleri kapatıyorum. Ram'dan 400-500MB yer kazanıyorum. Oyunu açıyorum, herhangi bir kasma olmuyor. Hiç bir şekilde, gereksiz hizmetleri kapamasamda zaten yine olmuyor, sanırım sorun sizde. Birde güzel bir soğutucunuzun olması lazım laptopun. Ben 120 TL'ye aldım soğutucuyu pc hiç ısınmıyor. Diyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben GeForge 630M 2GB Kullanıyorum BF3-BF4-Ghost-Crysis3 vb oyunları en yüksek kalitede oynayabiliriyorum...
Ram 6 GB
Hocam yapmayın Allah aşkına. BF4 ü higt'ta 20 fps anca alırsınız. Ki siz Ghostu en yüksek çözünürlükte oynadığınızı söylemişsiniz. 800x600 çözünürlükte dahi oynasanız bu oyunda Lowda en fazla 30 fps alırsınız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı