Nvidia GT740M Gözükmeme Sorunu

Alperen Uçar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben birkaç gün önce Windows 10'a geçtim, her şey normal çalışıyordu taa ki bugüne kadar. Bilgisayar Nvidia GT740M ekran kartımı durduk yerde görmemeye başladı, sürücüler silinmiş gibi. Nvidia Denetim Masası yok, sürücüyü yüklemeye çalıştığımda donanın bulunamadı diyor ve aygıt yöneticisine bakınca ne "!" ne "?" ne de ekran kartım yani GT740M var. Ekran kartı yanmış olabilir mi? Yanıp yanmadığını açmadan nasıl anlayabilirim? Yanmadıysa tek çözüm format mı? Çözümünü bilen varsa ve yazarsa çok sevinirim arkadaşlar, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ceza aldığımdan dolayı çok geç geliyorum... Sorunu güvenli modda başlatıp DDU ile ekran kartı sürücülüerimi 3-4 defa silip yükleyerek çözdüm ilkinde silmedi ikincisindede silmedi bende programı kapatmadan üstüste sildim düzeldi ardından sürücüleri tekrar yükledim sorun çıkmadı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı