NVIDIA GTX Titan X veya AMD R9 295x2 ?

baran1514

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem toplayacağım. İki ekran kartı arasında kararsız kaldım.
NVIDIA GTX Titan X ve AMD R9 295x2.

R9 295x2 Bit sayısı olarak önde 1024 bit, 5000 MHz.
Titan X bellek hızı olarak önde 7010 MHz, 384 Bit.
Hangisi daha önemli tam olarak bilmiyorum. Hangi kartı almalıyım cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha yüksek performans değeri olduğu için R9 295 X2 derim fakat 500 Watt güç tüketiyor. Ayrıca GTX Titan X ile arasında fazla FPS miktarı olmuyor , atıyorum R9 295 X2 2x FPS veriyorken GTX Titan X 2x-1 FPS veya 2x-2 FPS veriyor. Bu farkı dikkate almazssan eğer GTX Titan X olabilir. Hem bu kartla birlikte güç tüketimi konusunda şikayetin de olmaz (GTX Titan X ile).

AMD r9 395x2 ekran kartıyla ilgili bir bilginiz varmı. Çıkış tarihi ve fiyatı konusunda. 390x ile çok fark varmı 395x2 i beklemeliyim.

Son düzenleme:
R9 390X i beklemekte fayda var ama beklemem diyorsan R9 295 X2 i öneririm güç tüketimi fazla ama performans ve fiyat açısından daha önde.

İkiside birbirinden canavar. Gözünü kapat o piti piti yap. Hangisi çıkarsa :) Şaka bir yana R9 295X'i daha bi beğeniyorum. Biraz daha beklemen yararına olacaktır ama. Seçimler yaklaştıkça doların düşmesi bekleniyor. Hem o arada R9 390X çıkar onada bi bakarsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı