NVIDIA, İsrailli sivil yardım kuruluşlarına 15 milyon dolarlık bağış yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha çok kan vahşet seviyorum diyelim karşıma çıktı o sıralar hem de GO Pro ile çekmişler.

Sana kaynak sordum gelmissin kan vahşet seviyorum diyorsun, ne olduğun belli zaten. Açıklamana gerek yok.

Hatta emin ol Filistin'in elinde güç olsa İsrail'in tüm topraklarının alır insanları katlederdi, hatta hızının alamayıp Türkiye'ye bile dönebilirdi.

Dedi ülkesi İsrail'in genisleme planlari arasinda olan vahşet tutkunu ve ayrica dikkat ettim, dedigim 2 seye de cevap vermemissin alakasiz konusmussun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin yaşından çok ava çıkmışımdır bu yaşımda, eğitimimizi verirler gidip savaşırız bunda ne var?
Tanımadığın insanlar hakkında atıp tutma 😉

Yivsiz tüfeği benim 2 yaşımdaki oğlum kullanır. Vay canına sen ava gittiysen kesin hazirsindir savaşa 😀

Açıkçası yanlış bakıyorsunuz NVIDIA'yi sevmem hiçbir kartını da önermem dahi ancak ortadaki yardım silah yardımı değil savaştan etkilenen sivillere yardim olduğu için yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum.

Yarın anasinin babasinin kafasına roket düşünce anlar belki bırak ne yapiyorsa yapsin.

Üstte biri ava çıktığı için savaşa hazır olduğunu söylüyor var sen düşün ne adamlara ne anlatıyoruz :)

Yivsiz tüfeği benim 2 yaşımdaki oğlum kullanır. Vay canına sen ava gittiysen kesin hazirsindir savaşa 😀

Başını mı kullanır?

Tanımadığın insanlar hakkında atıp tutma demedim mi birader? Dediğimi oku ! O kadar eğitimden şundan bundan bahsettim.
Konuşmak için konuşma ağzımı bozdurma!

Bu forumda ki insanların hayatı beni yanlış anlamaya mı dayalı oğlum okusanıza yazdıklarımı Türkçenizde mi yok ???

Son düzenleme:
O yüzden AMD (!)

O zaman iyi ki NVIDIA toplamışım. Normalde AMD'ciyim.

Selam, GTX 1650 ve 3060'lar kırıldı mı?

Hatta emin ol Filistin'in elinde güç olsa İsrail'in tüm topraklarının alır insanları katlederdi, hatta hızının alamayıp Türkiye'ye bile dönebilirdi.
Aynen kardeş. Suriye'yi falan zeplinle geçer sonra da Ankara'yı bombalarlardı, hey yavrum hey.

Haber içeriğinde Gazzeli yardım kuruluşlarına da para ayırdığı yazıyor. Bizim burada yapacak bir şeyimiz yok, daha iyisini yapsın millet, onu alalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı