Çözüldü Nvidia Sürücüsünü Devre Dışı Bırakmadan Görüntü Gelmeme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bugrahantopbas55

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
El Capitan kullanıyorum. Kurulumu sonuç sorunsuz bir şekilde hallettim fakat Nvidia Web Driver kurdum ve Boot ekranında "nvda_drv=1" komutunu giriyorum. Satır modu yazıları bitince ekran görüntüsü kesiliyor. Ama komuttan devre dışı bırakınca sistem masaüstü sorunsuz bir biçimde açılıyor, bu ekran kartını nasıl aktif ederim? Kullandığım kart Asus GT730, VGA ile görüntü alıyorum.

@Recep Baltaş yardımcı olabilir misin abi saygılarımla...

Kesin emin olmamakla beraber, Fikir yürütebilirim ancak, Macos'ta Vga desteği olmadan böyle dolambaçlı biçimde sistemini açabiliyorsun, Eğer Monitor'un DVİ veya HDMİ destekliyse bir DVİ veya HDMİ kablo satın alıp kullanırsan böyle bir sorunun kalmayacağını tahmin ediyorum. DVİ veya HDMİ kablo arkadaşlarından ödünç bulup denersin, eğer sorunu çözersen DVİ veya HDMİ kablo satın alırsın.

Kesin emin olmamakla beraber, Fikir yürütebilirim ancak, Macos'ta Vga desteği olmadan böyle dolambaçlı biçimde sistemini açabiliyorsun, Eğer Monitor'un DVİ veya HDMİ destekliyse bir DVİ veya HDMİ kablo satın alıp kullanırsan böyle bir sorunun kalmayacağını tahmin ediyorum. DVİ veya HDMİ kablo arkadaşlarından ödünç bulup denersin, eğer sorunu çözersen DVİ veya HDMİ kablo satın alırsın.
Öncelikle Cevabın için çok teşekkür ederim Monitörün HDMi çıkışlı değil (1600x900) HDMi to VGA çalışır mı?

Evet sorunu HDMI TO VGA ile çözmüş bulunmaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı